Названо овоч, який продовжує життя на багато років

Названо овоч, який продовжує життя на багато років
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Вчені з Великобританії провели ряд досліджень складу та властивостей звичного всім буряка. За висновками експертів, регулярне вживання цього овоча значно покращує здоров’я.

Додавання в раціон буряка – відмінна профілактика захворювань серцево-судинної системи. Це пояснюється високим вмістом в коренеплоді натрію. Страви з буряка покращують стан і роботу кровоносних судин. При цьому система кровотворення стає більш стійкою до впливу будь-яких негативних факторів. Також зменшується ризик затвердіння судинних тканин, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на wworld.com.ua.

Loading...

Буряк корисний і для нервової системи, зокрема для нормалізації психічного стану людини. Крім того, відомо, що регулярне вживання цього продукту покращує пам’ять у хворих на атеросклероз.

Йод, що міститься в буряку, робить його корисним для щитовидної залози. А хороший стан ендокринної системи покращує роботу всіх органів людини.

Медичні фахівці рекомендують вводити сирий або варений буряк в харчування не рідше 1 разу на два дні. Можна готувати з нього салати або додавати в перші страви. Також корисний сік цього коренеплоду, його слід вживати по 100 мл кілька разів на день.

Нагадаємо, фахівці з Британського психологічного товариства спробували визначити, яким чином вживання фруктів і овочів пов’язано з відчуттям благополуччя, щастя і задоволеності життям. Вчені прийшли до висновку, що дієта, багата фруктами і овочами, пов’язана з більшим щастям, задоволенням життям і позитивним впливом.

Також фахівці дійшли висновку, що сполука, яка міститься в складі яблук – епікатехін поліфенол – сприяє підтримці еластичності кровоносних судин, тим самим чинячи позитивний вплив на стан серця.

Раніше вчені назвали мандарин найкориснішим фруктом, особливо для курців. Цей фрукт містить велику кількість бета-криптоксантину, який здатний блокувати ріст ракових клітин і захищати організм від онкологічних захворювань.

Джерело: Народна Правда
загрузка...