Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Підвищення мінімалки: хто, коли і скільки доплат отримає

Підвищення мінімалки: хто, коли і скільки доплат отримає

Підвищення мінімалки: хто, коли і скільки доплат отримає
в Економічна правда/Новини

Українців незабаром порадують новою заробітною платою. Підвищення мінімальної оплати праці буде здійснено у 2018 році.

Як пише “Народна Правда” із посиланням на “Журналіст”, про нові економічні перерахунки заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева. За даним проектом бюджету на 2018 рік мінімальна оплата буде становити 3723 гривні.

“Є звернення президента до уряду – він пропонує розглянути можливе збільшення мінімальної заробітної плати в 2018 році до 4100 грн. Президент пропонує це зробити не пізніше як до третього кварталу 2018 року. Але це буде реалізовано в тому випадку, якщо економічні можливості дозволять це зробити», – повідомив Андрій Рева.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, у проекті Державного бюджету на 2018 рік розмір мінімальної заробітної платні встановлений у 3723 гривні. Міністр соціальної політики Андрій Рева зазначив, що згідно розрахунків, “ідеальна” мінімалка для українця на сьогодні має дорівнювати близько чотирьох тисяч. 

Нагадаємо, що розмір мінімальної зарплати у 2018 році збільшиться до 3723 гривень. Після прийняття закону про бюджет на наступний рік передбачається ріст всіх соціальних виплат, які пов’язані із прожитковим мінімумом. Також після пенсійної реформи мінімальна пенсія становитиме на 79 гривень більше прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, тобто 1452 гривні.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: