Сила в правді

Навігація
Головна Новини Спонсор бойовиків збудував храм на Тернопільщині

Спонсор бойовиків збудував храм на Тернопільщині

Спонсор бойовиків збудував храм на Тернопільщині
в Новини/Соціальна правда

Митрополит Онуфрій заявив, що незабаром розпочнеться зведення нових храмів Української православної церкви Московського патріархату. Про це він повідомив на Архиєрейському Соборі Російської православної церкви у Москві, де перебував із 29 листопада до 2 грудня.

Як повідомляє “Народна Правда. Тернопіль”, за словами митрополита нині громади сіл Тернопільської, Рівненської та Волинської областей вирішили змінити церковну юрисдикцію, тому будуються нові храми. Зокрема, на кошти благодійного фонду “Фавор” московська православна церква будує храми у селі Катеринівка Кременецького району та у селі Котюжини Збаразького району. Вся необхідна документація щодо будівництва унормована.

Однак, як виявилося, основоположником благодійного фонду “Фавор” є житель Донбасу, власник вугільного та промислового підприємства “Coal Energy S.A.” Віктор Вишневецький, проти якого відкривалося кримінальне провадження щодо фінансування тероризму. Найцікавіше ж те, що він, водночас, є головним спонсором інформаційного агентства “Спілка Православних Журналістів”, яке неодноразово займалося розпалюванням міжконфесійної ворожнечі.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, прес-секретар УПЦ-КП архієпископ Євстратій оприлюднив копію листа глави УПЦ-КП Філарета на ім’я глави РПЦ патріарха Кіріла і єпископату РПЦ.

Нагадаємо, що після доповіді митрополита Київського Онуфрія (Березовського) на Соборі РПЦ священники одноголосно вирішили внести поправки до Статуту, які регулюють положення Української православної церкви, щодо місця керуванням УПЦ.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: