Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Стало відомо, коли санкції "доб'ють" Росію остаточно

Стало відомо, коли санкції “доб’ють” Росію остаточно

Стало відомо, коли санкції “доб’ють” Росію остаточно
в Економічна правда/Новини

Санкції країн Заходу, накладені на Росію за окупацію Криму та агресію на Донбасі, справлять потрібний ефект через 5-10 років і вдарять по енергетиці і оборонній сфері РФ.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на “Сегодня”.

Про це колишній заступник помічника міністра оборони США з питань України та Євразії, науковий співробітник Атлантичної ради Майкл Карпентер розповів в інтерв’ю виданню.

“Санкції були ефективні, тому що вони вплинули на російську економіку. Але вони не були достатньо жорсткими. Багато з тих санкцій, які були введені, матимуть ефект через п’ять або 10 років, тому що вони впливають на розвиток енергетичних ресурсів або розвиток оборонної сфери . Але не зараз, а в майбутньому. Санкції, які ми прийняли, не впливають прямо зараз, і вони слабкі. Нам потрібно посилювати їх”, — підкреслив науковий співробітник Атлантичної ради.

За його словами, США не мають потреби в тому, щоб європейці зробили це, “ми можемо прийняти, наприклад, блокуючі санкції відносно провідних російських банків. І такі санкції мали б негайний економічний ефект, сильний для Росії. І це змусило б російських лідерів заново подивитися на ситуацію на Донбасі і переглянути свої дії”.

“Поки за шкалою від одного до 10 наші санкції — на двійку. Ми повинні, як мінімум, підвищити їх до трійки, якщо не до чотирьох, п’яти або шести”, — підсумував колишній заступник помічника глави Пентагону.

Раніше “Народна Правда” повідомляла, що офіс з питань контролю зовнішніх активів США оновив власні директиви. Ухвалено їх було ще у вересні, але набули чинності вони 28 листопада. Обмеження зачепили банки та енергетичні компанії РФ і вдарили по грошах Путіна.

Нагадаємо, що навіть в разі повернення Криму і повного виходу з Донбасу санкції проти РФ продовжать діяти, адже їхнє скасування є тривалою процедурою.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: