Сила в правді

Навігація

“Синього кита” замінила нова “Червона сова”: кількість самогубств серед школярів росте

”Синього кита” замінила нова “Червона сова”: кількість самогубств серед школярів росте Фото: "nashzeleniymir.ru"
в Новини/Соціальна правда

Нещодавно серед підлітків з’явилась нова небезпечна гра «Червона сова», за умовами якої діти не повинні спати декілька днів та зобов’язані виконувати всі завдання куратора, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на TrueUA.

Правила гри дуже нагадують «Синього кита»: гру, яка з’явилась у 2016 році і погубила сотні дитячих життів. Куратори також через соціальні мережі дають завдання, правда, ще й змушують дітей не спати ночами заради загадкового призу у виді можливості побачити «сакральний світ,  непідвласний нікому» та зустрічі із «Червоною совою». Гра – своєрідний поштовх дитини до суїциду, шляхом шантажу: залякуванням, вимаганням інтимних фото тощо.

В офіційно забороненій на території  Україні соцмережі «ВКонтакте» налічується більше семи груп з ідеєю вище зазначеної гри. Періодично групи блокують, але це не заважає авторам створювати їх знову і знову.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, в зоні АТО застрелився 19-річний військовослужбовець. За словами товаришів по службі, хлопець був спокійним та не мав жодних конфліктів з родичами або колегами. Натомість нацгвардійці повідомили, що загиблий перебував у суїцидальній групі “Синій кит”, що поширена у одній з соцмереж.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: