Сила в правді

Навігація
Головна Новини У Донецьку школярам початкової школи роздають георгіївські стрічки

У Донецьку школярам початкової школи роздають георгіївські стрічки

У Донецьку школярам початкової школи роздають георгіївські стрічки
в Новини/Соціальна правда

Дітям молодших класів на Донбасі видають для “уроку мужності” георгіївські стрічки.

Як пише “Народна Правда” із посиланням на “Новости Донбасса” для дітей загальноосвітніх шкіл Пролетарського району Донецька проводять спеціальні додаткові уроки так званої мужності. Заняття проходять за підтримки сепаритистського руху “ДНР”.

6 грудня молодші школярі на Донбасі примусово відзначали День георгіївської стрічки. У Росії та інших країнах СНД такі акції проводять навесні, коли святкують День перемоги. При тому Верховна Рада України ухвалила закон, який вводить табу на використання георгіївських стрічок. Відповідно до нього за демонстрацію, використання чи відтворення стрічки передбачається адміністративний штраф розміром 2,5 тисяч гривень.

Як раніше писала “Народна Правда”, у Державній Думі Російської Федерації хочуть заборонити усіляку рекламу з використанням георгіївської стрічки та надати “символу” особливий юридичний статус.

Нагадаємо, щопід час виступу з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій Президент України Петро Порошенко висловився з приводу резонансних заборон в Україні. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: