Сила в правді

Навігація
Головна Новини У Путіна готують Україні поганий сценарій, - Кравчук

У Путіна готують Україні поганий сценарій, – Кравчук

У Путіна готують Україні поганий сценарій, – Кравчук
в Новини/Політична правда

Перший президент Незалежної України Леонід Кравчук переконаний, що у Кремлі готують підступний план, щоб ще погіршити ситуацію, яка склалася у нашій державі.

Про це пише Народна Правда з посиланням на 112.

Кравчук, проаналізувавши заяви кремлівської влади, серед яких й наболіле питання миротворчого контингенту Організації Об’єднаних Націй на окупованому Донбасі, зрозумів, що Путін не горить бажанням покращувати ситуацію, й робитиме усе навпаки, аби зробити цю ситуацію ще напруженіше.

Політик зазначив, що Україні разом країнами Заходу вже потрібно перестати сподіватися на виконання Мінськіх угод та відшуковувати разом інші, більш ефективніші засоби вирішення конфлікту.

Нагадаємо, в Кремлі пропонують ввести на окупований Донбас озброєну місію ООН, яка захищатиме спостерігачів ОБСЄ. Відповідно до бачення Москви, яке викладено в проекті резолюції Ради Безпеки ООН, термін дії такої місії – 6 місяців.

Нагадаємо також, раніше глава Російської Федерації Володимир Путін погодився на введення миротворчого контингенту на Донбас. При цьому Путін висунув ряд своїх умов.

Пізніше Путін повідомив, що готовий трохи змінити свою позицію щодо миротворців Організації Об’єднаних Націй. Він нібито згоден на те, щоб сили ООН перебували на всій окупованій території України.

Раніше повідомлялося, що Сурков заявив, що тільки російський варіант миротворчої місії гідний обговорення в ООН.

Нагадаємо, на думку британського політолога, фахівця з України Ендрю Вілсона конфлікт на сході України незабаром перейде до нової стадії – російський президент Володимир Путін, ймовірно, піде на деяку деескалацію війни.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: