Сила в правді

Навігація
Головна Новини У тріщини можна руку засунути: житловий будинок із сотнями киян може "рухнути" у будь-який момент

У тріщини можна руку засунути: житловий будинок із сотнями киян може “рухнути” у будь-який момент

У тріщини можна руку засунути: житловий будинок із сотнями киян може “рухнути” у будь-який момент
в Новини/Соціальна правда

Станом на грудень 2017 року, в Голосіївському районі Києва може розвалитися ще один будинок – слідом за тими, про обвалення яких ЗМІ писали в 2016-2017 роках. На будівлі утворилися тріщини, куди можна засунути руку.

Про це “Народній Правді” повідомила киянка, правозахисник Леля Пальчикова-Козуб.

Вона уточнила, що мова йде про житловий будинок ( «сталінку») на Голосіївському проспекті 46/1.

«Прямо біля Голосіївської адміністрації  почав складатися будинок. В одній з квартир в кухні, в стіні між кухнею і вулицею утворилася діра, кулак безперервно виходить. Маяки тріскаються, стіна тріскається. На що мені голова РДА, з головним архітектором і інженером кажуть: ми вже 1,5 року не ставимо маяки. Я кажу: покажіть мені динаміку руйнування. А ті кажуть: маяки тріскаються, тому немає сенсу їх ставити», – повідомила Л.Пальчікова-Козуб.

У тріщини можна руку засунути: житловий будинок із сотнями киян може “рухнути” у будь-який момент

Юрист каже, що громадськість району – обурена бездіяльністю чиновників.

«Чиновники несуть кримінальну відповідальність за здоров’я мешканців будинку», – нагадала вона.

За інформацією глави Громадської ради Голосіївської РДА, Олександра Юрченка, про руйнування будинку, де продовжують жити люди, активісти заговорилися ще влітку 2017 року.

На думку активістів, будинок руйнується через прорахунки будівельників, які неподалік від будівлі зводять житловий комплекс Soho. У момент роботи комісії, яка оцінювала ступінь руйнування житлового будинку, побудованого кілька десятків років тому, забудовники продовжували свою роботу.

«Будівельники цинічно завозили важку техніку і труби. Чи виживуть жителі, залежить від совісті Миколи Негрича, депутата Київради і власника будівельної компанії, будівництво якої знищує будинок », – повідомив А.Юрченко

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, зсуви в прибережній зоні міста Чорноморська під Одесою продовжують руйнувати будинки і розмірене життя місцевих жителів. За два роки через зсуви ґрунту на вул. Морській “сповзла” дорога і цілий ряд шикарних котеджів. А місяць тому величезні розломи з’явилися в городах і дворах на сусідніх вулицях, причому комусь довелося і зовсім попрощатися зі своїм житлом.

Теги:
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: