Вісім симптомів раку, про які ви не знали

Вісім симптомів раку, про які ви не знали
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Рак – це злоякісна пухлина, яка може утворитися в будь-якому органі, причому з часом вона лише збільшується. Структура пухлини залежить від віку людини і наявності інших захворювань.
Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Med2.

Медики наголошують: потрібно знати головні симптоми раку, за допомогою яких можна визначити наявність хвороби. Варто зазначити, що симптоми зустрічаються не у всіх випадках, до того ж вони можуть бути характерні і для ряду інших захворювань. Але все ж за наявності нижчеперелічених симптомів потрібно звернутися до лікаря, здати всі необхідні аналізи і пройти обстеження.

Loading...

Вісім симптомів раку, які потребують особливої ​​уваги

Порушення в роботі сечостатевої системи. Якщо з’являється біль при сечовипусканні, і є кров у сечі, потрібно відразу ж звернутися до лікаря. Нерідко занадто часті позиви до сечовипускання без видимих ​​на те причин можуть свідчити  про проблеми з передміхуровою залозою.

Порушення функціонування шлунково-кишкового тракту – часто виникають хронічні запори або діарея, може змінитися кількість калу або його колір, що може говорити про рак товстої кишки.

На тілі є виразки і рани, які довго не проходять. Дуже часто злоякісні пухлини зовні схожі на виразку, і при цьому вони сильно кровоточать. Якщо в роті є маленька ранка, яка довго не проходить – це ознака раку ротової порожнини. Зустрічається він найчастіше у курців і любителів спиртного. Якщо є ранки на піхві або статевому члені – потрібно негайно пройти обстеження, оскільки це говорить про серйозне інфікування організму.

Незвичайні виділення гною або крові відбуваються в тому випадку, якщо хвороба запущена, але ви її не помічали. Наприклад, гній з кров’ю при кашлі може говорити про рак легенів, а кров в калі – про рак товстого кишечника. При наявності раку шийки матки незвичайні кров’янисті виділення будуть з піхви, а якщо кров з’явилася в сечі, це прояви раку сечового міхура, можливо, нирки теж інфіковані. Кров з сосків говорить про рак молочної залози.

Невеликі ущільнення в будь-якій частині тіла, які прощупуються крізь шкіру в яєчках, молочній залозі та інших м’яких тканинах, свідчать про наявність раку. Причому сказати точно, початкова це форма захворювання або запущена, неможливо. Якщо ви помітили ущільнення, зверніться до лікаря.

Утруднене ковтання і проблеми зі шлунково-кишковим трактом – дуже часто такі симптоми говорять про рак шлунка або кишечника і вимагають негайного медичного втручання.

Зміни в кольорі і формі родимок або поява бородавок – не виключена меланома.

Захриплість і постійний кашель каже про рак легенів, якщо пропадає голос – то є підозра на рак щитовидної залози або горла.

Нагадаємо,  фахівцями WebMD (найбільший американський портал по темі охорони здоров’я та одночасно спільноти лікарів) були зібрані кілька симптомів, які пов’язані з онкологією. Людина може не здогадуватися, що чимось хворіє, але організм кожен раз подає їй різні сигнали.

Також ми писали про те, що група дослідників виявила, що підвищені дози вітаміну С і ніацину, або вітаміну B3, знищують стовбурові клітини раку. Опубліковане журналом Cell Biology International дослідження показало, що при впливі низьких і високих доз вітаміну C і ніацину на стовбурові клітини пухлин кишечника, дія протилежна.

Раніше також повідомлялося, що американські вчені зробили революційне відкриття, яке дає надію на одужання онкохворим. Вони виявили особливий білок, який здатний запобігти розвитку онкологічних захворювань.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...