Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Вибори у Росії: Путін зробив відверту заяву

Вибори у Росії: Путін зробив відверту заяву

Вибори у Росії: Путін зробив відверту заяву
в Закордонна правда/Новини

Путін заявив, що він прийме рішення щодо своєї участі в майбутніх виборах президента Росії найближчим часом.

Таку інформацію він оприлюднив під час церемонії вручення премій “Доброволець Росії”, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Лента.ру.

Путін зазначив, що це дуже відповідальне рішення, мотивом для якого може бути тільки “прагнення поліпшити життя в країні, зробити її більш потужною, спрямованою в майбутнє”. Що, за його словами можна реалізувати лише за умови довіри і підтримки народу.

Після цих слів Путін запитав волонтерів, чи підтримають вони його, у відповідь на що пролунала дружна відповідь “Так!”. Путін пообіцяв врахувати цю відповідь при прийнятті рішення.

Нагадаємо, у день народження Путіна Росією прокотилась хвиля мітингів. Протести було організовано опозиціонером Олексієм Навальним. Самого Навального на мітингах не було. Опозиціонера та керівника його передвиборного штабу Олексія Волкова напередодні затримали. Їм присудили 20 діб арешту. Перший мітинг розпочався у Владивостоці.

Додамо, у мережі показали життя Путіна в смішних мемах і приколах – добірку смішних фото і відео про Путіна присвячено його ювілею.

Нагадаємо також, на думку російського опозиційного політика Іллі Пономарьова, російський президент Путін втратить владу з природних причин – або через проблеми зі здоров’ям, або його скине його ж оточення.

Раніше посол ЄС в Росії Віґаудас Ушацкас розповів про вкрай неприємну бесіду з президентом Путіним про зовнішньополітичні проблеми.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: