Сила в правді

Навігація

Які симптоми вказують на початок апендициту

Які симптоми вказують на початок апендициту
в Новини/Світська правда

Біль від апендициту з’являється в області пупа, потім може переходити в праву нижню частину живота. Якщо натиснути на те місце, то біль посилюється. Вторинними ознаками загострення може бути висока температура, запор, нудота чи втрата апетиту.

Як пише “Народна Прадва” із посиланням на “Newsyou.info”, апендицит викликає закупорення лімфоїдними фолікулами, які збільшуються в розмірі через запалення, просвіту червоподібного відростку. Обов’язково супроводжується інфекцією та жаром. Найчастіше трапляється у віці від 13 до 30 років.

Закупорення відбувається через накопичення “калових каменів”. В такому випадку можуть стати небезпечними запори, які спричиняють запалення кишечника, де розвивається інфекція. Також до апендициту призводить запалення лімфоїдних фолікул через потрапляння чужорідних елементів та накопичення бактерій в кишечнику.

Біль завжди спостерігається з правого боку живота, через 12-14 годин він перетворюється у гострий. Може ставати інтенсивнішим під час ходьби, натискання на місце ураження, полегшення з’являється лише під час лежання. До того ж часто апендицит супроводжують такі симптоми, як поява тошноти за кілька днів, неприємне відчуття повноти шлунку, запори через скорочення кишечника, висока температура тіла.

Як раніше писала “Народна Правда”, сухарики або чіпси повільно, але вірно отруюють організм речовинами, які викликають важкі захворювання, в тому числі рак. 

Додамо, що у Кабінеті міністрів України склали перелік медичних послуг, які будуть оплачуватися за рахунок держави внаслідок медичної реформи. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: