Сила в правді

Навігація

Депутати хочуть ще вищу зарплату: озвучено нові суми

Депутати хочуть ще вищу зарплату: озвучено нові суми
в Економічна правда/Новини

Народний депутат від фракції “Самопоміч” Роман Семенуха розповів, що чиновники планують збільшити свою заробітну плату до 30 тисяч гривень. Нині на порядку денному проект постанови №7172 “Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України”, яке розглядає підвищення окладу.

Як зазначає “Народна Правда” із посиланням на “24 канал”, передбачається ріст зарплати до 30 тисяч, додатково будуть виділятися кошти розміром близько 30 тисяч на забезпечення діяльності чиновників. На сьогодні із державної казни іде 20 тисяч на утримання помічників депутатів, окремо виділяється 2 тисячі на проїзд. Зарплата парламентаря складає 17 тисяч. Перерахування відбуватиметься у зв’язку із зміною прожиткового мінімуму, який буде дійсний для працездатних осіб із 1 січня 2018 року.

Відповідно до документа, планується встановити такі оклади для чиновників: для голови Верховної Ради 12 прожиткових мінімумів – 20,4 тисяч гривень; для першого заступника Верховної Ради 11,5 прожиткових мінімумів – 19,55 тисяч гривень; для заступника голови Верховної Ради 11 прожиткових мінімумів – 18,7 тисяч гривень; для голів комітетів Верховної Ради або керівників депутатських фракцій – 10,5 прожиткових мінімумів – 17,85 тисяч гривень; для глав підкомітету Верховної Ради 10,3 прожиткових мінімумів – 17,51 тисяч гривень; для членів комітету Верхової Ради, тобто майже для всіх нардепів, 10 прожиткових мінімумів – 17 тисяч гривень.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, відбувся День відкритих дверей у їдальні Верховної Ради України – журналістам показали, яке воно: перше, друге та десерт у народних депутатів. 

Нагадаємо, що українські нардепи впорядкували процес виплати зарплат своїм помічникам. Поправками до законодавства внесено зміни, які стосуються бухгалтерського супроводження процесу нарахування виплат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: