Масове дезертирство бойовиків фіксують на Донбасі

Масове дезертирство бойовиків фіксують на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

На окупованому Донбасі серед бойовиків зафіксовано масове дезертирство.
Про це в Facebook повідомив керівник групи “Інформаційний спротив”, депутат Верховної Ради Дмитро Тимчук, передає “Народна Правда“.

“Частими є випадки дезертирства через відношення  командування до особового складу, побори з заробітної плати, відсутність постачання і звільнення. Також причиною можуть бути порушення умов контракту з боку командування корпусом: звільнення убитих, поранених і полонених заднім числом, списування втрат на порушення техніки безпеки або самогубство з метою приховування фактів бойових втрат “, – йдеться в повідомленні.

Loading...

Відзначається, що під час перевірок такі випадки не виявляються, оскільки всі документи оформлені відповідним чином, а більш детальні перевірки (опитування звільнених або свідків) не проводяться.

“Навесні цього року залишили розташування частини більше половини (!) особового складу 100-ї окремої мотострілкової бригади. А у вересні стався кричущий випадок: через невдоволення ставленням командування до особового складу, відсутність належного матеріального забезпечення, фіктивну звітність звільнився командир одного з підрозділів”, – розповів Тимчук.

За його даними, після кожної видачі місячного грошового забезпечення з лав корпусу бойовиків йде приблизно в 3-5 разів більше особового складу, ніж приходить на службу за той же період.

Нагадаємо, про факти дезертирства в рядах проросійських бойовиків на окупованому Донбасі повідомлялося вже не раз. Так, нещодавно нещодавно   в так званій “3-й омсбр 1-го АК”бойовиків стало відомо про 12 дезертирів.

Раніше п’яний бойовик “ДНР” в окупованій Макіївці на смерть збив двох цивільних і зник з місця події. Вбивцею виявився працівник “міністерства внутрішніх справ ДНР”.

Також стало відомо, що бойовики на Донбасі продають паливо, щоб купити наркотики і алкоголь. В одній з військових частин так званого “1 АК” було виявлено велику нестачу паливно-мастильних матеріалів.

Джерело: Народна Правда