Сила в правді

Навігація
Головна Новини Містять консерванти: вітаміни у желейних цукерках небезпечні для дітей

Містять консерванти: вітаміни у желейних цукерках небезпечні для дітей

Містять консерванти: вітаміни у желейних цукерках небезпечні для дітей
в Новини/Світська правда

Дослідження ConsumerLab, що проводилися у США, виявили, що вітаміни в желейних цукерках небезпечні для дітей. З 50 обстежених екземплярів солодощів цього виду 80% не відповідають стандартним дієтологічним критеріям. В частині з них містяться небезпечно високі рівні вмісту вітамінів, в інших – надлишок цукру і консервантів.

У 12-х марках цукерок доза вітамінів була на 24% нижче, ніж зазначено на упаковці, або на 157% вище. Значна частина полівітамінів не мала ліцензії FDA (Федерального управління США з контролю за ліками і продуктами), тобто вони не пройшли належних перевірок, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Vesty.

Дослідження також виявило, що в желейних цукерках для дорослих компанії Centrum бракує 10 вітамінів і поживних речовин. У популярній у США продукції компаній Vitafusion і NaterMade бракувало 9 вітамінів. У виробах компанії Smarty Pants бракувало вітамінів В1, В3, а також заліза, магнію, цинку, селену і хрому.

4 сорти цукерок містили дуже велику кількість вітаміну А. Це жиророзчинний вітамін, що накопичується в печінці та інших органах на тривалий термін. Передозування викликає отруєння, що проявляється запамороченням, нудотою, головним болем, болем у суглобах і навіть ураженням серця.

У желейних цукерках також відзначалися дуже високі рівні консервантів і цукру, що утруднює засвоєння частини мінералів і може стати причиною карієсу у дітей.

Нагадаємо, ми звикли думати, що дієтична їжа корисна, натомість як висококалорійна приносить шкоду організму. Однак, продукти здатні нашкодити лише фігурі, в той же час дуже корисні для функціонування організму.

Нагадаємо також, їжа в цілому стимулює вироблення ендорфінів, гормонів щастя. Однак далеко не всі продукти харчування по-справжньому піднімають нам настрій. Американські вчені вирішили скласти список продуктів, здатних зіпсувати людині настрій.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: