Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Мораторій на продаж землі продовжили ще на рік

Мораторій на продаж землі продовжили ще на рік

Мораторій на продаж землі продовжили ще на рік
в Економічна правда/Новини

Депутати Верховної Ради вирішили подовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення до 2019 року.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на BBC Україна.

За законопроект, підтриманий профільним аграрним комітетом, проголосували 236 парламентарів. Загалом у Раді було представлено 9 законопроектів, що стосувалися мораторію на продаж землі.

Разом із тим, скасування заборони і запровадження ринку землі було одним із зобов’язань, які взяла на себе Україна згідно із Меморандумом про співпрацю із МВФ, нагадало видання.

Нагадаємо, мораторій на продаж земель діятиме, доки не приймуть закон про оборот сільськогосподарських ділянок. А ціна одного гектару землі, яка призначена для сільськогосподарської діяльності, за умови скасування мораторію щодо продажу складе 50-60 тисяч гривень. Тіньовий ринок продажів існує лише через дію мораторію.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, погоджувальна рада народних депутатів у понеділок, 4 грудня, мало не закінчилося зривом засідання. Причиною стала пропозиція фракції “Батьківщина” щодо включення до порядку денного законопроекту, який має продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. 

Також нагадаємо, що в українському парламенті VIII скликання немає необхідної кількості голосів за законопроект, який зніме мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: