Населення Донбасу більше не хоче допомагати бойовикам

Населення Донбасу більше не хоче допомагати бойовикам
в Новини/Правда про ООС

70 відсотків пенсіонерів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей отримують російську і українську пенсії, однак не квапляться фінансово допомагати бойовикам “ЛДНР”.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на блог волонтера Олени Степової для Sprotyv.info.

“У багатьох шахтарів це пристойні суми. Пенсія шахтаря — від 5 до 15 000 гривень, відповідно, в ОРДЛО ця сума виплачується в рублях 1:2, тобто, 10 і 30 000 рублів. Але в ОРДЛО нема волонтерських рухів, пунктів, збору для армії. Місцева влада на камеру іноді напружує підприємців, бюджетників і пенсіонерів. Ті несуть мізерну купорку, носочки, трусики. Ну, з підприємців ОРДЛО беруть “оброком”, — пише блогер.

“А де ж єдність, любов до армії, усвідомлення важливості і відповідальності? Його на Донбасі по відношенню до “захисників-визволителів”нема. Зібрати за 4 роки війни з села 2 мішки картоплі і пару ящиків купорки, якогось незрозумілого дрантя для “фронту”, змогли, наприклад, у селі Олександрівка міста Свердловськ (нині Должанськ на Луганщині. — Ред.)”, — іронізує Степова.

“А де зарізана для “наших хлопчиків” свинка або віддана на “армію ЛНР” друга пенсія? І навіть адепти “Путін введи, назад в СРСР, ми всі помремо за ЛНР” не поспішають одягати “наших хлопчиків”. Більше того, самі вимагають гуманітарки, безкоштовного лікування та роздачі продуктів. Можна списати на те, що люди не допомагають “опочленцям”, тому що їх не підтримують”, — припустила волонтер.

Вона зауважила, що порівняно з 2014 роком знизилася і допомога “братнього народу” “народу Донбасу”: “І не тільки в позиції гумконвоїв, які давно приходять напівпорожні або привозять 4,5 тонни гуманітарної художньої літератури. Громадяни РФ вже не так активно жертвують гроші “Новоросії”, “добровольцям”, “арміям”. Аналіз сторінок “волонтерських організацій” РФ, що спеціалізуються на допомозі “опочленцям” і “добровольцям” констатує порожні “гаманці” і небажання громадян допомагати “повсталому Донбасу”.

Нагадаємо, масове дезертирство бойовиків фіксують на Донбасі. Після кожної видачі місячного грошового забезпечення з лав корпусу бойовиків йде приблизно в 3-5 разів більше особового складу, ніж приходить на службу за той же період.

Нагадаємо, про факти дезертирства в рядах проросійських бойовиків на окупованому Донбасі повідомлялося вже не раз. Так, нещодавно нещодавно   в так званій “3-й омсбр 1-го АК”бойовиків стало відомо про 12 дезертирів.

Раніше п’яний бойовик “ДНР” в окупованій Макіївці на смерть збив двох цивільних і зник з місця події. Вбивцею виявився працівник “міністерства внутрішніх справ ДНР”.

Також стало відомо, що бойовики на Донбасі продають паливо, щоб купити наркотики і алкоголь. В одній з військових частин так званого “1 АК” було виявлено велику нестачу паливно-мастильних матеріалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...