Сила в правді

Навігація
Головна Новини Названо найшкідливіший напій для серця

Названо найшкідливіший напій для серця

Названо найшкідливіший напій для серця
в Новини/Світська правда

Вчені з Стелленбосского університету в ПАР провели дослідження і прийшли до висновку, що двох банок солодких газованих напоїв на тиждень достатньо, щоб стати жертвою серцевих захворювань та інсульту.

Газовані напої переповнені цукром – в цьому головна загроза для здоров’я, пов’язана з їх вживанням, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на СобКор.

Дослідники провели випробування, які показали, що вже після десяти тижнів регулярного вживання газованої води в організмі стають помітні негативні зміни.

“Більшість людей думають, що вони можуть уникнути ризиків для здоров’я, вживаючи дієтичні версії газованих напоїв, але було доведено, що штучні підсолоджувачі, які використовуються в цих напоях, також завдають шкоди здоров’ю”, – констатували дослідники.

Експерти відзначили: надлишок цукру в раціоні став одним з наймасовіших явищ в харчуванні людей протягом останніх декількох десятиліть. І хоча про шкоду підсолоджених напоїв давно відомо, їх споживання все одно неухильно зростає серед всіх вікових груп по всьому світу. Але саме це, за їхніми словами, є головним фактором ризику розвитку кардіометаболічних захворювань.

Вчені з Стелленбосского університету повідомили про те, що двох банок газованих напоїв на тиждень вистачає, щоб виросли ризики діабету, гіпертонії, серцевих порушень, інсульту.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, китайські вчені з Університету Сучжоу дійшли висновку, що щоденне вживання сиру знижує ймовірність розвитку хвороб серця і судин.

Також нагадаємо, що було названо три способи зберегти серце здоровим надовго.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: