Несплата аліментів: боржників обмежать у виїзді за кордон

Несплата аліментів: боржників обмежать у виїзді за кордон
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Закон Верховної Ради України №7277 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості по сплаті аліментів” підтримало 294 народних депутати.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “РБК-Україна”, для боржників, які мають заборгованість щодо сплати аліментів, що перевищує шість місяців, будуть застосовуватися засоби для примусового виконання рішень. При тому боржникам буде заборонено виїжджати за кордон.

Loading...

Законодавство створило нове адміністративне стягнення – соціальні роботи. Зазначається, що за наявності заборгованості відносно оплати аліментів більше, ніж за шість місяців, виїзд дитини за межі країни на термін понад один місяць має право вирішувати той з батьків, із ким проживає дитина за рішенням суду.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, минули ті часи, коли діти роками чекали виплати аліментів. Тепер українські суди зможуть у триденний строк видавати наказ про стягнення з боржника аліментів, не чекаючи його приходу у суд і дачі пояснень.

Нагадаємо, що через помсту чоловіки часто не дають колишнім дружинам дозволу на поїздки дітей за кордон. У новому законопроекті передбачено, що якщо батько не платить аліментів, то його дозвіл не потрібний. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...