Сила в правді

Навігація
Головна Новини П'ять небезпечних хвороб, які найчастіше плутають із грипом

П’ять небезпечних хвороб, які найчастіше плутають із грипом

П’ять небезпечних хвороб, які найчастіше плутають із грипом
в Новини/Соціальна правда

Симтоми грипу часто є проявом важких хвороб, про які люди навіть не замислюються. Виявляється, слабкість, підвищення температури, біль в горлі та мігрень свідчать скоріше не про застуду, а про менінгіт, кашлюк, туберкульоз чи гепатит А. Без належного лікування, вони є смертельно небезпечними.

Менінгіт

Менінгіт – це запалення оболонок навколо головного і спинного мозку, викликане вірусами або бактеріями. При запущенні з лікуванням воно приводить до пошкодження мозку або втрати слуху. Рання діагностика захищає від незворотних ушкоджень головного мозку.

Захворювання передається повітряно-крапельним шляхом. Без своєчасного лікування смертність від захворювання досягає 50%, а при своєчасно наданій допомозі – не більше 5%.

ВІЛ (ранні стадії)

На ранніх стадіях ВІЛ може проявлятися симптомами, схожими на грип. Висока температура, збільшення лімфовузлів, втома і млявість, сухий кашель – ці симптоми можуть свідчити про наявність вірусу в організмі. Вони можуть тривати 6-12 тижнів, а проявитися через 10 і більше років після зараження. Саме тому потрібно проходити обстеження на ВІЛ не рідше одного-двох разів на рік.

Кашлюк

Кашлюк – бактеріальне захворювання, що характеризується спазмами та нападами неконтрольованого кашлю. Це смертельно небезпечне захворювання, особливо для дітей до 6 місяців.

Перші його симптоми схожі на застуду. Наступна стадія починається через тиждень після зараження, саме вона характеризується нападами кашлю.

Туберкульоз

Туберкульоз є одним з найпоширеніших смертельно небезпечних захворювань в світі. Першими симптомами туберкульозу є підвищення температури, загальне нездужання, головний біль.

Температура при туберкульозі найчастіше не піднімається високо (37-37,5°С) і підвищується до вечора. Біль у грудній клітці і кашель не завжди супроводжують початок захворювання, однак при подальшому розвитку хвороби ці симптоми починають проявлятися.

Гепатит А

Існує три форми гепатиту: А, В і С. Гепатит А – найпоширеніша форма захворювання. Для повного відновлення функцій печінки може знадобитися від 6 місяців.

Захворювання починається з нездужання, підвищення температури, зниження апетиту і нудоти. Згодом може з’явитися важкість або біль у правому підребер’ї, нудота і блювота.

На що звернути увагу?

Обов’язково зверніть увагу на те, як протікає захворювання. Можливо ви не можете видужати занадто довго? Застуда, як правило, повністю проходить протягом тижня.

Або хворієте надто часто? В середньому діти хворіють на простудні захворювання близько 8 разів на рік, а дорослі – близько 3-х.

Обов’язково стежте за симптомами. Якщо температура важко збивається, супроводжується висипом або будь-якими іншими нетиповими для застуди симптомами, зверніться до лікаря.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, як позбутися кашлю у дитини.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: