Сила в правді

Навігація

Повернення Донбасу: названо три путінські моделі

Повернення Донбасу: названо три путінські моделі
в Правда про ООС

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський переконаний, що на даний момент Кремль має три моделі повернення окупованих територій Донбасу під юрисдикцію України. 

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на “Тиждень“.

“Найкривавіша  з них – повномасштабна війна Росії проти України. І хоча ймовірність такого  варіанту малоймовірна, повністю відкидати його не треба. Друга – запровадження для Донбасу особливого статусу з наступним проведенням виборів. І третя – об’єднання двох псевдореспублік в утворення під назвою “Україна-2”. Якщо велика Україна репрезентує себе як наступницю УНР, то “Україна-2” повинна виступити як наступниця УРСР. А далі – шляхом подальшої  дестабілізації, через роботи агентів Кремля  на підконтрольній Києву території так званої “Новоросія”  Кремль знову зробить спробу увірвати собі ще більший шматок України”, – пояснив Жебрівський.

При цьому очільник воюючого регіону виключив варіант наступу  з боку ЗСУ.

“Під час останнього заколоту в “ЛНР”  Росія ввела в Луганськ  додаткові військові сили, які наразі розташувані між Луганськом і лінією розмежування. Це варто сприймати як чіткий сигнал нашій армії: спробуєте піти в наступ – будете воювати з Росією”, – додав глава ВЦА.

На думку Жебрівського,  найбільш ймовірний варіант – запровадження особливого статусу і введення миротворчого контингенту НАТО на кордон з Росією, тому вже зараз варто почати роботу щодо формування з переселенців майбутніх органів самоврядування.

Нагадаємо, за словами заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака російські військовослужбовці покинуть окуповані території на Сході України навесні  2018 року.

Військовий експерт Дмитро Снєгірьов впевнений, що Росія не піде з Донбасу 2018 року. Вирішення конфлікту затягнеться на 3-5 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Правда про ООС

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: