Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда Прихована субсидія у кишенях українців: у "Нафтогазі" зробили заяву

Прихована субсидія у кишенях українців: у “Нафтогазі” зробили заяву

Прихована субсидія у кишенях українців: у “Нафтогазі” зробили заяву
в Економічна правда/Новини

Ціна на газ для населення складається з оптової ціни та роздрібної і торгової націнок. Якщо роздрібна ціна менша за оптову, це — прихована субсидія.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на УНН.

Юрій Вітренко, директор з розвитку бізнесу НАК “Нафтогаз України” заявив: “Якщо роздрібна ціна менша за оптову, це означає, що є прихована субсидія з кишені українців”.

За словами чиновника, поки таке буде відбуватись, люди не будуть багатими. Лише реальна ринкова економіка, де діють ринкові механізми, які дозволяють сформувати баланс між споживання і виробництвом, на кшталт тої, яка функціонує в США, робить людей багатими. В Україні ж економіка ринкова лише формально, загалом вона продовжує бути плановою.

Нагадаємо, раніше писалося, що комерційний директор НАК «Нафтогаз» Юрій Вітренко вважає: Кабміну слід позбутися посередників при поставках газу населенню. На сьогодні ринок поставки газу для населення контролюється структурами бізнесмена Дмитра Фірташа. Разом з тим партнери України виступають за те, що існуюча система поставок газу застаріла і не відповідає принципам європейського законодавства.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, “Нафтогаз України” отримав мільярди доларів за поразку російського “Газпрому” в суді. Рішення Стокгольмського арбітражу було прийнято на користь правління у складі Андрія Коболєва, Сергія Переломи, Юрія Вітренка, Ярослава Теклюка і Костянтина Пожидаєва.

Також зазначалося, що рішення Стокгольмського арбітражу не може бути переглянуто в інших судах, і «Газпрому» доведеться їх виконувати, або підуть санкції проти активів російської монополії за кордоном.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: