Сила в правді

Навігація
Головна Новини Схильність до суїциду визначає простий аналіз крові

Схильність до суїциду визначає простий аналіз крові

Схильність до суїциду визначає простий аналіз крові
в Новини/Світська правда

На думку групи вчених під керівництвом Брендон Гибба з Бінгемтонского університету в Нью-Йорку, аналіз крові здатний виявити наявність у людини суїцидальних настроїв.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Сегодня.

Як з’ясували експерти, в плазмі крові людей, які раніше намагалися накласти на себе руки, вміст білкового фактора BDNF нижче, ніж у людей не схильних до суїциду. Примітно, що в середньому з часу спроби самогубства в учасників експерименту пройшло близько 13 років.

У той же час показники інших білкових факторів в крові піддослідних були в нормі.

Результати до яких прийшли вчені, роблять BDNF потенційно важливим маркером для оцінки психологічного стану людини. Однак зв’язок між рівнем BDNF в крові і схильністю до суїциду вимагає більш глибокого вивчення.

Нагадаємо, за даними ВООЗ, стрес на роботі може призвести до розвитку фізичних і психічних розладів, зловживання алкоголем або іншими психоактивними речовинами, прогулів і зниження продуктивності праці.

Додамо, фахівці знову застерегли: важливо мати повноцінний сон, дефіцит якого, на їхню думку, є однією з головних проблем для здоров’я сучасних людей. Нестача сну пов’язана з розвитком ряду захворювань, включаючи рак, відзначили експерти.

Нагадаємо також, на думку дослідників, поціновувачі сну та сексу у шкарпетках отримують якісніший відпочинок та яскравіші оргазми. Попри те, що деякі жінки шаленіють від небажання чоловіків зняти шкарпетки під час сексу, тепер в цього з’явилося цілком наукове обгрунтування.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: