Сила в правді

Навігація
Головна Новини Скандал у Лаврі: пляшку вина продають за рекордні 3,5 тисячі гривень

Скандал у Лаврі: пляшку вина продають за рекордні 3,5 тисячі гривень

Скандал у Лаврі: пляшку вина продають за рекордні 3,5 тисячі гривень Фото: "lavra.kiev.ua"
в Новини/Соціальна правда

Керівництво Києво-Печерської Лаври вважало за потрібне виділити у благодійних цілях 1200 пляшок вина з Італії марки Toscana Rosso і продавати за завищеною вартістю алкогольну продукцію.

Дану інформацію опублікували на сайті «ТСН».

Так, свято служитель Павло запевнив меценатів в тому, що продукт призначений на подарунки з нагоди 30-річчя відновлення життя монашества в Києво-Печерській Лаврі.

За його словами, головна церква країни в складному матеріальному становищі. А в монастирі немає нічого, щоб приносило прибуток. Таким чином проведення переговорів з меценатами затягнулося на цілий місяць, проте врешті-решт багатими покровителями була замовлена ​​ексклюзивна партія.

Тепер в кожному магазині Лаври можна придбати «святий напій» за безбожною вартістю – 3,5 грн. за пляшку. Дотримуючись переконанням продавців, даний алкогольний напій є ексклюзивним і більш того ще й освяченим, а головною його особливістю виступає те, що він має 30-річну витримку.

Скандал у Лаврі: пляшку вина продають за рекордні 3,5 тисячі гривень

Однак за словами професійного сомельє, реальна ціна «божественного вина» знаходиться в районі 300 гривень.

Цікаво, якщо піти в італійський ресторан і замовити одну пляшку цього елітного напою, то виявиться, що його вартість складе близько 850 гривень. Винний продукт був витриманий в дубових бочках, а сама якість не є поганою.

Також професіоналом було відзначено, що ціна вина, яка виставлена ​​в спецмагазині, не може перевищити більше 600 гривень. Керівництво компанії, яка займалася імпортом продукції, була вельми здивованою, з приводу, виставленої вартісті, так як вино призначалося на подарунки.

Варто відзначити, що намісник Пастер відмовився давати коментар щодо дорожнечі пляшок. За попередніми підрахунками представників ЗМІ, духовенство заробить на «подарованому» приблизно 4,2 мільйона гривень. Однак дороге вино люди не поспішають купувати.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, спеціально створена комісія райдержадміністрації мала намір підписати акт передачі Домініканського костелу в Богородчанах з церквою Московського патріархату. Однак релігійна громада виступила проти, тому комісії нічого не залишалося, як скласти акт про відмову.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: