Сила в правді

Навігація
Головна Новини "Скромна" теща секретаря сільради отримала три ділянки і передала їх забудовнику

“Скромна” теща секретаря сільради отримала три ділянки і передала їх забудовнику

”Скромна” теща секретаря сільради отримала три ділянки і передала їх забудовнику
в Новини/Соціальна правда

Ольга Андрієвська, яка є тещею секретаря Гатненської сільської ради та колишнього керівника комунального підприємства “МКП-Гатне” Петра Дрощі, отримала у власність три земельні ділянки, частина яких була прибудинковою територією.

Про це написав журналіст “Громади Київщини” Сергій Чагаров, чия публікація розміщена на сайті “Чесно”, інформує “Народна Правда” із посиланням на Наші Гроші.

До 2015 р. мешканці багатоквартирного двоповерхового будинку по вул. Покровська,2 у селі Гнатне, яке знаходиться поруч з Києвом, мали прибудинкову територію, на якій були розміщені їх сараї та погреби.

Два роки тому депутати сільради обстежили цей будинок і спочатку визнали погреби й сараї самовільно побудованими, але в подальшому вирішили, що ділянка, на якій вони розміщені, таки належить до прибудинкової території.

Тим не менш у 2015 році Гатненська сільрада затвердила три проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок Андрію Сапсаю, Сергію Антіпову та Тамарі Мовчан (працює в “МКП-Гатне”, яке очолював Дроща) для ведення особистого селянського господарства. Ці землі включають в себе територію, на якій побудовані погреби та сараї, і якою користувалися мешканці двоповерхівки.

У 2016 році три ділянки загальною площею 0,45 га, згідно з Майновим держреєстром, в один день опинились у приватній власності Ольги Андрієвської з цільовим призначенням “для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку”. Невдовзі вона уклала договір про право забудови всіх трьох ділянок (суперфіцій) з відомим забудовником Гатного Владиславом Кононовим. До прибудинкової території вже привезли МАФ, який, скоріш за все, стане відділом продажів.

Водночас, були проведені громадські слухання про Детальний план території (ДПТ), що передбачено законодавством. Однак, як з’ясував журналіст, мешканців двоповерхівки на них не покликали.

Втім, згідно з протоколом обговорень ДТП, на яких Дроща буд одночасно членом секретаріату слухань та їх погоджувальної комісії, мешканці будинку по вул. Покровська,2 значаться в списках присутніх. Крім того, згідно з протоколом, загальна площа трьох ділянок, яка складає 0,45 га, чомусь збільшилася до 0,70 га. Журналіст вважає, що ці факти можуть свідчити про фабрикування документу та конфлікт інтересів Дрощі щодо забудови ділянок своєї тещі. Причому, Андієвська, яка в протоколі вказана як присутня на слуханнях, стверджує, що на обговореннях її не було.

Забудовник збирається збудувати житловий комплекс орієнтовно на 188 квартир.

Нагадаємо, причетні до перетворення древнього городища під Києвом на палац олігарха Косюка обзавелися найдорожчою нерухомістю. Зокрема, сільський голова села Хотів під Києвом Микола Безпечний разом з дочками має низку нерухомості, яка значно перевищує доходи сім’ї.

Також нещодавно в мережі показали майно нового військового прокурора сил АТО Олега Ціцака. Скандальний прокурор відомий ще й тим, що не проходив армійську службу та був затриманий ДАІ за керування автомобілем у нетверезому стані. Зате за електронною декларацією керівник володіє мільйонними статками.

Також зазначалося, що доходи судді Апеляційного суду міста Києва Олега Богдановича є доволі значними, але перелік наявного у родини судді майна теж чималий і коштовний, що породжує сумніви у спроможності його набуття лише за задекларовані доходи.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: