Цей сік допоможе зберегти молодість надовго

Цей сік допоможе зберегти молодість надовго Фото: "Poleznenko.ru"
в Новини/Світська правда

Гранатовий сік відомий своїми корисними властивостями для здоров’я серця і сексуальних можливостей людини, однак фахівці виявили, що цей напій також корисний в боротьбі з віковими змінами людського тіла.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на telegraf.com.ua.

Вчені провели експеримент, в якому взяли участь 24 людини обох статей. Піддослідним необхідно було протягом місяця випивати по півлітра гранатового соку щодня. Дослідники впевнені, що сік граната знижує вміст в крові жирних кислот, відомих як вільні жирні кислоти. Саме ВЖК стають причиною відкладень на животі у чоловіків і жінок зайвого жиру, пояснили фахівці.

Результати дослідження показали, що після місячного вживання гранатового соку майже половина добровольців стала менш схильна до виникнення жирових клітин в області навколо живота в порівнянні з початком експерименту. Також експерти встановили, що у 90% добровольців значно знизився кров’яний тиск. Це зменшило ризик виникнення серцевих нападів, інсульту і захворювань нирок.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, вчені з Великобританії назвали продукти, які допоможуть відкласти старість на потім.

Нагадаємо, науці відомо близько 100 гормонів, але є 5 особливо важливих для жіночого організму. Їх ще називають “гормонами молодості”. Саме вони допомагають зберігати красу шкіри, волосся і нігтів на довгі роки.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...