Сила в правді

Навігація
Головна Новини Ці п'ять інгредієнтів провокують психічні розлади у людей

Ці п’ять інгредієнтів провокують психічні розлади у людей

Ці п’ять інгредієнтів провокують психічні розлади у людей
в Новини/Світська правда

Їх слід уникати за всяку ціну, якщо хочете зберегти ясність розуму і здоров’я нервової системи.

В наші дні так багато токсичних інгредієнтів, які засмічують кишківник, пригноблюють печінку і ушкоджують мозок.

Хорошою новиною є те, що є деякі речі, які ми можемо зробити, щоб уникнути їх і захистити себе.

Ми пропонуємо вас список з п’яти інгредієнтів, які отруюють мозок і яких слід уникати за всяку ціну.

1. Клейковина

Клейковина – це білок, знайдений в пшениці, житі і ячмені. Він липкий і має тенденцію зв’язуватися зі стінкою кишківника, викликаючи порушення травлення і імунної системи, такі як целіакія. Крім того, існує також нецелюлярна чутливість до глютенів, що є ключовим чинником для запальних захворювань нервової системи і головного мозку.

Було науково доведено, що існує сильний зв’язок між чутливістю клейковини і порушеннями, що впливають на мозок, спинний мозок і периферичні нерви. Цей інгредієнт пов’язаний з психічними розладами, деменцією, когнітивними порушеннями і багатьма іншими.

2. Штучні підсолоджувачі

Аспартам, сукралоза, сахарин і усі типи штучних підсолоджувачів популярні завдяки їх маркетингу з нульовою калорійністю. Проте виявляється, що ці підсолоджувачі токсичні і шкідливі для мозку. Наприклад, аспартам, який є комбінацією багатьох хімічних речовин, включаючи метанол, фенілаланін і аспарагінову кислоту, продукує мозкову пухлину при його руйнуванні.

Споживання аспартама викликає різні симптоми, включаючи мігрень, невиразну мову, депресію і тривогу. Він міститься в жувальних гумках, підсолоджувачах, ароматизованій воді, пластівцях, газованих напоях, йогурті, соусах для приготування їжі і в інших продуктах без цукру.

3. Глутамат натрію (MSG)

Мононатрій глутамат, також відомий як MSG, є концентрованою формою солі, яка додається до харчових продуктів для поліпшення смаку.

Він фактично обманює смакові рецептори і мозок, думаючи, що їжа смачна, він також стимулює вироблення надмірного дофаміну, лікарського препарату. Будучи екситотоксином, цей інгредієнт пов’язаний з ушкодженням головного мозку і іншими неврологічними захворюваннями, такими як вовчак, деменція, МС, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера і т. Д.

Його зазвичай можна знайти в салатних заправках, консервованих супах і овочах, соусах, бульйонних кубиках і інших оброблених харчових продуктах.

4. Рафінований цукор

Рафінований цукор є найпопулярнішим і найнебезпечнішим інгредієнтом в нашій їжі. Регулярне споживання цукру пов’язане з багатьма проблемами із здоров’ям, які негативно впливають на мозок.

Проблема з рафінованим цукром полягає в тому, що він пригнічує BDNF, гормон зростання, яке має первинне значення для мозку. Морозотропний чинник мозку (BDNF) запускає нові стосунки між нейронами головного мозку, які важливі для функції пам’яті.

Було науково доведено, що низькі рівні BDNF у людей, котрі страждають шизофренією і депресією у поєднанні зі споживанням цукру, можуть погіршити ці умови.

На додаток до цього, очищений цукор збільшує запалення, порушуючи імунну і травну систему. Хронічне запалення збільшує ризик шизофренії і депресії. Люди, які схильні до стресів і ті, хто хоче поліпшити свій психічний настрій і ясність розуму, повинні усунути рафінований цукор зі свого харчування.

5. Фторид

Мабуть, рішення про додавання фториду в питну воду є одним з найнебезпечніших наслідків для нашого мозку, а також для загального стану здоров’я.

34 дослідження зв’язують фторид з нижчим рівнем IQ, тоді як інші дослідження показують, що він пов’язаний зі зміненою нейроповедінковою функцією, ушкодженням мозку і погіршенням пам’яті.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, згідно статистики, в Україні 1,2 млн жителів, а це більше 3% всього населення, страждає психічними розладами, і цей показник з кожним роком зростає.

Теги:
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: