Сила в правді

Навігація
Головна Новини ЦВК зареєструвала нового депутата

ЦВК зареєструвала нового депутата

ЦВК зареєструвала нового депутата
в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія визнала обраною та зареєструвала народного депутата України Валерію Заружко від Радикальної партії Олега Ляшка.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на «Слово і Діло».

Як інформує ЦВК, вона замінила позбавленого мандата Андрія Артеменка.

«Комісія визнала обраною народним депутатом Заружко Валерію Леонідівну, 1978 року народження, освіта вища, проживає в місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, безпартійної, включеною до виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка під № 28», — проінформували в ЦВК.


Нагадаємо, у травні  244 голосами Верховна Рада достроково припинила повноваження позафракційного депутата України Андрія Артеменка «у зв’язку з припиненням громадянства України».

У лютому газета New York Times повідомила, що Артеменко передав адміністрації президента США Дональда Трампа план врегулювання конфлікту на сході України, де зокрема пропонувалося провести загальноукраїнський референдум про передачу Криму Росії «в оренду на термін від 50 до 100 років», а також пропонувалось «виведення російських військ з східної України».

Органи прокуратури почали кримінальне провадження щодо Артеменко за антидержавні дії у співпраці з Росією. Парламентська фракція «Радикальної партії Олега Ляшка» вирішила виключити депутата Артеменко зі свого складу.

Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що Артеменко підтвердив прокуратурі документами наявність у нього громадянства Канади.

21 квітня Генпрокуратура України звернулася до міністра внутрішніх справ Авакова з проханням ініціювати через міграційну службу процедуру втрати громадянства України Артеменко з огляду на те, що в ході розслідування кримінального провадження було зібрано достатньо документів, що вказують на те, що Артеменко отримав громадянство Канади.

Указом президента Порошенко від 29 квітня було припинено громадянство України Андрія Артеменка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: