Сила в правді

Навігація

У ФБР різко відповіли Луценку на незаконних “іноземних агентів” у НАБУ

У ФБР різко відповіли Луценку на незаконних “іноземних агентів” у НАБУ
в Новини/Політична правда

ФБР оприлюднило заяву у якій наголосило на тому, що співробітники ФБР працюють з НАБУ виключно у законній площині. Ця співпраця визначена Меморандумом щодо порозуміння, який було підписано у червні 2016 року.

Текст заяви ФБР оприлюднив Голос Америки, інформує “Народна Правда“.

“ФБР дотримується законів України і ніколи не працює за межами визначеними Меморандумом щодо порозуміння”, – йдеться у заяві.

У ФБР зазначають, що співробітники ФБР співпрацюють з НАБУ на тимчасовій, ротаційній основі та не є оперативними агентами. Основна мета їх роботи – підтримка стосунків між сторонами.

У бюро наголосили, що будь-які заяви про протилежне є неправдивими.

ФБР додало, що його працівниками здійснюється взаємодія із партнерами у правоохоронних агенціях всього світу. Основним напрямком якої є допомога у розслідуванні корупційних злочинів.

Нагадаємо, Юрій Луценко скасував візит до США через “незаконну співпрацю ФБР та НАБУ в Україні”.

Нагадаємо також, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що всі агенти НАБУ, які працюють під прикриттям, були набрані в штат з порушенням закону і використовують контрабандну техніку.

Додамо, напередодні СБУ затримала агента НАБУ при спробі дати хабар першому заступнику голови ДМС Діні Пімаховій. Пізніше з’ясувалося, що затриманий агент працював під прикриттям з метою викриття злочинного угруповання у складі колишніх і нинішніх чиновників ДМС.

Раніше  сама Пімахова розповіла свою версію інциденту. Вона заявила, що ніякої грошової винагороди у агента НАБУ  не вимагала.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: