Сила в правді

Навігація
Головна Новини Верховна Рада звільнила Єгора Соболєва: рішення підтримало 256 депутатів

Верховна Рада звільнила Єгора Соболєва: рішення підтримало 256 депутатів

Верховна Рада звільнила Єгора Соболєва: рішення підтримало 256 депутатів
в Новини/Політична правда

За звільнення народного депутата Єгора Соболєва із посади голови парламентського комітету боротьби з корупцією проголосувало 256 депутатів. Рішення Верховної Ради підтримали нардепи із БПП, “Народного фронту” та “Опозиційного блоку”.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “UA1”, сам політик вважає, що президент, лідери фракцій та народні депутати втратили спокій і змістили його із посади через страх. Ініціатором таких дій став член БПП Іван Мельничук, який звинуватив голову НАБУ в навішуванні ярликів та своєрідних піар-шоу замість протидії корупції.

“Причина мого звільнення дуже проста і я цим пишаюся – затверджені нами закони почали працювати, і ми почали самі їх виконувати. Нардепи почали заповнювати електронні декларації. Почало працювати законодавство про НАБУ, почалися розслідування щодо незаконного збагачення депутатів”, – наголосив Єгор Соболєв. За його словами процес зміщення його із посади розпочався іще навесні. Однак в приватному спілкуванні члени антикорупційного комітету зізналися, що це так потрібно, а не їх особисте бажання.

Колишній глава НАБУ підкреслив, що наступними діями влади буде створення фальшивого Антикорупційного суду. При цьому держава цілковито візьме під свій контроль НАБУ та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру. “Наступний крок – ручний аудитор і нейтралізація НАБУ до початку виборів президента, щоб своїми розслідуваннями не зламали план переобрання Порошенка”, – написав Сергій Лещенко у Facebook.

Варто зазначити, що рішення Верховної Ради підтримали народні депутати Грановський, Кононенко, Березенко, Недава та Дубневич. Сергій Лещенко вважає, що Соболєва було звільнено із посади голови антикорупційного бюро за волею коаліції Порошенка і “Партії регіонів”.

Як раніше писала “Народна Правда”, Єгора Соболєва позбавлять посади голови антикорупційного комітету Верховної Ради. Таку відповідь дала Адміністрація президента України (АПУ) міжнародним партнерам.

Нагадаємо, що Петро Порошенко планував зробити аудитором для Національного антикорупційного бюро України колишнього помічника федерального прокурора у підрозділі боротьби з економічними злочинами Департаменту юстиції США, американського юриста українського походження, 69-річного Богдана Вітвіцького.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: