Сила в правді

Навігація
Головна Новини Які ознаки вказують на швидку смерть

Які ознаки вказують на швидку смерть

Які ознаки вказують на швидку смерть
в Новини/Світська правда

Група вчених із США і Великобританії вивчили медичні записи 46 634 британських пацієнтів. Після вони заявили, що зниження артеріального тиску у людей спостерігається за 14-18 років до дати смерті людини. А в останні 2 роки показник АТ максимально знижений.

Колектив вчених з США і Британії зробили вагоме відкриття в галузі медицини. Проаналізувавши 46 634 записів медичних карток пацієнтів Британії, вчені виявили головну ознаку швидкої смерті. Так, зниження показників артеріального тиску у людей старше 60 років можна вважати точкою відліку до наближення смерті. На думку дослідників, зниження артеріального тиску у людей спостерігається за 14-18 років до дати смерті людини. Піки зниження показників вказують на смерть за результатом двох років. Такі висновки група вчених опублікувала в журналі JAMA Internal Medicine. Однак приймати здогадки і домисли вчених на основі проведеного аналізу медичної документації не варто напевно, оскільки кожна людина є унікальним біологічним і соціальним організмом.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, якщо ви страждаєте від частих стрибків тиску і сильних головних болів, ми підкажемо вам способи, які допоможуть вам забути ці недуги.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: