Сила в правді

Навігація
Головна Новини Загроза дифтерії: Комаровський зробив важливе повідомлення

Загроза дифтерії: Комаровський зробив важливе повідомлення

Загроза дифтерії: Комаровський зробив важливе повідомлення
в Новини/Світська правда

В Україні збільшилася загроза епідемій у зв’язку з тим, що на сході країни йде війна. Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “ГОРДОН”.

Відповідаючи на питання, чи збільшилася загроза епідемій в Україні в зв’язку з тим, що йде війна, Комаровський сказав: “Ну звичайно, збільшилася”.

“По-перше, тому, що туди йдуть величезні кошти. По-друге, тому, що інформаційне поле зайнято, наприклад, не” Школою доктора Комаровського “, а війною, і вважається, що ці речі несумісні … Зараз найбільше я боюся дифтерії . Особливо з урахуванням того, що її немає чим лікувати. це буде просто катастрофа … Не дай Бог! я просто знаю, що це таке, це все через моє серце пройшло – і я страшно цього боюся “, – заявив педіатр.

За його словами, в Україні немає протидифтерійної сироватки.

“Сироватки немає і не буде. Звідки вона візьметься ?! Хоча у мене в холодильнику лежить доза на одну дитину”, – сказав Комаровський.

У квітні Комаровський заявляв, що в Україні на дуже низькому рівні знаходиться вакцинація від інфекційних хвороб, яка є одним з найбільш ефективних способів їх профілактики. “У нас не тільки менше 50% дітей щеплені від дифтерії, у нас взагалі немає ліків від неї. Якщо вдарить дифтерія – буде катастрофа”, – говорив педіатр.

Дифтерія – інфекційне захворювання, що викликається бактерією Corynebacterium diphtheriae, або “дифтерійною паличкою”. Найчастіше вражає ротоглотку, у дітей і дорослих починається потенційно смертельний набряк гортані. Тяжкість хвороби обумовлена ​​отруйним токсином, який виділяє дифтерійна паличка. Для лікування використовується противодифтерійна сироватка (анатоксин), запобігти захворюванню можна тільки за допомогою вакцинації.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, захворюваність на грип та ГРВІ в столиці України в період з 27 листопада по 3 грудня виросла на 5%, інтенсивність епідемічного процесу зростає, але поки знаходиться на характерному для даного періоду рівні.

Теги:
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: