Сила в правді

Навігація
Головна Новини Знайдено ще один спосіб лікування раку

Знайдено ще один спосіб лікування раку

Знайдено ще один спосіб лікування раку
в Новини/Світська правда

Метформін – препарат, який використовують для лікування діабету 2-го типу, здатний пригнічувати ділення ракових клітин, показало спостереження канадських дослідників.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на economistua.

Дію препарату було протестовано на лабораторних мишах, яким пересадили людські ракові клітини, що раніше не реагували на хіміотерапію. Виявилося, метформін сповільнює або повністю блокує ріст пухлини.

При довгостроковому пероральному прийомі метформіну, впевнені вчені, пацієнти зможуть продовжувати час ремісії і запобігати резистентність пухлин до дії хіміотерапії.

Нагадаємо,  фахівцями WebMD (найбільший американський портал по темі охорони здоров’я та одночасно спільноти лікарів) були зібрані кілька симптомів, які пов’язані з онкологією. Людина може не здогадуватися, що чимось хворіє, але організм кожен раз подає їй різні сигнали.

Також ми писали про те, що група дослідників виявила, що підвищені дози вітаміну С і ніацину, або вітаміну B3, знищують стовбурові клітини раку. Опубліковане журналом Cell Biology International дослідження показало, що при впливі низьких і високих доз вітаміну C і ніацину на стовбурові клітини пухлин кишечника, дія протилежна.

Раніше також повідомлялося, що американські вчені зробили революційне відкриття, яке дає надію на одужання онкохворим. Вони виявили особливий білок, який здатний запобігти розвитку онкологічних захворювань.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: