Сила в правді

Навігація
Головна Новини Знеболювальні препарати несуть небезпеку, про яку ви не знали

Знеболювальні препарати несуть небезпеку, про яку ви не знали

Знеболювальні препарати несуть небезпеку, про яку ви не знали
в Новини/Світська правда

Часте вживання болезаспокійливих засобів може призводити до ожиріння та безсоння.

Такий висновок зробили вчені з Ньюкаслського університету (Великобританія), повідомляється в прес-релізі на сайті MedicalXpress.

Експерти проаналізували дані, отримані під час довготривалого дослідження UK Biobank. Вчені оцінили стан серцево-судинної системи та обміну речовин у 133 тисяч людей. Також фахівці порівнювали такі показники, як індекс маси тіла, окружність талії та артеріальний тиск у пацієнтів, які приймали болезаспокійливі, і тих, кому прописали тільки ліки для серця.

Як з’ясувалося, що пацієнти, які приймали опіоїди разом з ліками для нормалізації метаболізму і серцевої діяльності – ризик ожиріння збільшувався на 95 відсотків, а ймовірність гіпертонії – на 63 відсотки.

Вчені пояснюють, що згідно з цими результатами, болезаспокійливі препарати, що застосовуються для боротьби з хронічними болями, слід призначати на невеликі періоди часу.

Експерти вказують, що останнім часом лікарі все більше занепокоєні, що опіоїди викликають залежність і велику кількість побічних ефектів, зокрема, порушення нічного дихання і сну.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, розхитані нерви є наслідком стресів, а також нестачею певних компонентів в раціоні. Щоб стабілізувати самопочуття, медики рекомендують поповнити раціон харчування вітамінами групи В і магнієм.

Теги:
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: