Сила в правді

Навігація
Головна Новини Дітям до двох років шкідливо грати на планшеті - Комаровський

Дітям до двох років шкідливо грати на планшеті – Комаровський

Дітям до двох років шкідливо грати на планшеті – Комаровський
в Новини/Соціальна правда

Комп’ютерні ігри шкодять психіці дітей до двох років.

Про це написав Євген Комаровський на своїй сторінці в Instagram.

Якщо дитина використовує ґаджети до того, як починає пізнавати основи устрою життя – це може впливати на психіку, порушувати координацію рухів, призводити до травматизму і так далі.

“Дитина бачить, як котиться м’яч, а потім падає в річку. У реальному житті реакція буде за типом “наша Таня голосно плаче”. А коли це сталося на екрані, дитина не розуміє, що м’яч зник назавжди”, – написав Комаровський.

Лікар зазначив, що в той час, коли треба бігати, стрибати, скакати, в результаті чого формується рухова система, ростуть легені, серце, а судини навчаються адаптуватися до постійно мінливої фізичної активності, “людське дитинча” сидить і дивиться на мерехтливий екран. До чого це призведе, не знає ніхто. Ви і ваші діти — заручники грандіозного експерименту.

Пам’ятайте: мама як розвивальна гра набагато корисніша. Тато, який разом з дитиною будує з кубиків будиночок, в тисячу разів крутіший, ніж ґаджет. Але татові легше вткнути однорічну дитину в мультики, а самому відпочивати. Це неправильно. Зрештою, ви ж добровільно зробили дітей, тепер давайте займайтеся ними”, – закликає відомий лікар.

Також він нагадав, що діти мають бути з ґаджетами не більше 2 годин на добу.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що цей продукт стимулює появу і ріст ракових пухлин.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: