Сила в правді

Навігація
Головна Новини Медики назвали найкращі "ліки" для боротьби з раком

Медики назвали найкращі “ліки” для боротьби з раком

Медики назвали найкращі “ліки” для боротьби з раком
в Новини/Світська правда

Результати дослідження свідчать про те, що найкращими ліками для онкологічних хворих є сміх.

Багатьом пацієнтам також допомагає використання метафор щодо пухлини і її лікування. Деякі називають злоякісне утворення “звіром”, а процес лікування – “марафоном”, а особистий досвід боротьби з хворобою – “пеклом”, передає “Народна Правда” з посиланням на The Daily Mail.

Автор дослідження, доктор Софія Дем’єн з Університету Ланкастера сказала – “Кепкування над раком допомагає деяким людям на онлайн-форумі справлятися з серйозними, загрозливими і непередбачуваними обставинами, а також спілкуватися один з одним”.

Дослідники вважають, що їх результати можуть допомогти лікарям використовувати метафори при взаємодії з онкологічними хворими. Результати показують, що деякі ракові хворі регулярно жартують про свою хворобу. Вчені вважають, що вони жартують про свій стан, щоб створити відчуття спільності з іншими страждаючими.

Інші поширені теми метафор включають машини, перешкоди і релігію.

Професор Семино додав – “Вивчаючи систематично метафори, які використовуються пацієнтами, сімейними опікунами та медичними працівниками в контексті раку і кінця життя, ми сподіваємося підвищити обізнаність фахівців охорони здоров’я про свій власний і інше використання мови, щоб вони могли приймати більш точні і ефективні комунікаційні стратегії з пацієнтами і їх сім’ями”.

Як повідомлялося раніше, канадські фахівці встановили, який препарат здатний перешкоджати розвитку ракових клітин.

Раніше також повідомлялося, що американські вчені зробили революційне відкриття, яке дає надію на одужання онкохворим. Вони виявили особливий білок, який здатний запобігти розвитку онкологічних захворювань.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: