Сила в правді

Навігація
Головна Новини Небезпека поруч: названі причини кожного третього інсульту

Небезпека поруч: названі причини кожного третього інсульту

Небезпека поруч: названі причини кожного третього інсульту
в Новини/Світська правда

Третина ішемічних інсультів пов’язані з атеросклерозом (накопиченням жирів в судинах), що порушує кровопостачання мозку. А 25% інсультів трапляються через утворення тромбів в серці, які потім потрапляють в мозок і закупорюють один з великих судин, що живлять його.

Про це йдеться в дослідженні, яке провели за участю вчених з Massachusetts General Hospital (США) в п’яти медцентрах Індії, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Med2.

Також дослідники встановили, що 32% учасників, які перенесли інсульт, курили, 61% страждав від гіпертонії і 36% – від діабету. 44% після інсульту залишилися недієздатними.

Фахівці ще раз наголосили на важливості своєчасного виявлення інсульту. Чим раніше пацієнт потрапить до лікарні і отримає допомогу, тим краще прогноз.

Інсульт – це гостре порушення мозкового кровообігу, яке характеризується раптовим (протягом декількох хвилин, годин) появою вогнищевої та / або загальномозкові неврологічної симптоматики, яка зберігається більше 24 годин або призводить до смерті пацієнта внаслідок цереброваскулярної патології.

Нагадаємо, як вдалося встановити вченим, брокколі може врятувати від інсульту і специфічним чином діє на мозок.

Раніше повідомлялося про прості способи встановлення інсульту.

Нагадаємо також, раніше “Народна Правда” повідомляла, що знайдено ще один спосіб лікування раку.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: