Сила в правді

Навігація
Головна Новини Розкішний будинок із басейном "забув"задекларувати заступник Матіоса (відео)

Розкішний будинок із басейном “забув”задекларувати заступник Матіоса (відео)

Розкішний будинок із басейном “забув”задекларувати заступник Матіоса (відео)
в Новини/Правда про чиновників

Заступник Головного військового прокурора Дмитро Борзих не вказав у своїй декларації витрати на оренду будинку під Києвом.

У 2016 році Борзих орендував великий будинок з басейном, з сонячними панелями обігріву і з прикрашеним ландшафтним дизайном двором. У декларації за 2016 Борзих вказав користування цим приміщенням, але не вказав витрати на його оренду. Сам заступник головного військового прокурора пояснив це тим, що вартість оренди не перевищувала 80 тисяч гривень, а тому не підлягала декларуванню, передає “Народна Правда” з посиланням на “Наші гроші”.

Влітку 2016 цей будинок клієнтам показував ріелтор Євген Островський. За його словами, тоді вартість щомісячної оренди будинку становила 3,5 тисячі доларів, або понад 90 тисяч гривень.

Розкішний будинок із басейном “забув”задекларувати заступник Матіоса (відео)

Борзих стверджує, що зараз він не знімає інше приміщення, але журналісти неодноразово фіксували його за старою адресою. Офіційно орендує приміщення Дарина Полякова, раніше помічниця нардепів “регіоналів” Миколи Злочевського та Ігоря Лисова. Зараз вона працює в комерційному відділі сайту УНН і їздить на роботу з Лісників автомобілем Range Rover Evoque, вартість якого навіть на вторинному ринку в середньому становить близько 1,5 млн. гривень. Крім авто, вона також має квартиру в ЖК “Паркове місто”, ринкова вартість якої становить приблизно 3 млн. гривень.

У декларації Дмитра Борзих зазначено, що в минулому році його зарплата склала 378 тисяч гривень, тобто лише 31 тисячу гривень на місяць, що становить третину вартості оренди будинку. У червні Борзих подав у НАЗК заяву про перевірку своєї декларації. У відповідь НАЗК повідомив, що підстав для перевірки немає.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: