Три посилки по 50 євро: українцям обмежили безмитне ввезення товарів

Три посилки по 50 євро: українцям обмежили безмитне ввезення товарів
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Внаслідок правок Податкового кодексу України народні депутати обмежили безмитне ввезення товарів із-за кордону. Законопроект #6776-д стосується і самостійного перевезення, і поштових посилок.

Як зазначає “Народна Правда” із посиланням на “Fi.Новини”, на даний момент законопроект не підписано президентом. Однак, якщо його буде ухвалено, то завозити на територію України можна буде лише 3 посилки за місяць. Вартість кожної не повинна буде перевищувати 150 євро. Якщо українці перевищуватимуть ліміт відправлень, то на перевезення товарів буде встановлюватися мито, податки та акцизні збори. Раніше ввезення чогось із-за кордону обмежувалося лише сумою, але не кількістю посилок.

Loading...

“…Ввезення на митну територію України на адресу одного одержувача (фізичної особи) у перших трьох міжнародних поштових та/або міжнародних експрес-відправленнях протягом одного календарного місяця товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, в одній депеші у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника у міжнародних експрес-відправленнях…”, – йдеться у тексті нового законопроекту.

Секретар Міністерства фінансів Євген Капінус заявив, що покупки понад ліміт будуть обкладатися 20%-им податком. Для цього Державна фіскальна служба (ДФС) повинна створити IT-систему, яка при видачі посилки зможе ідентифікувати користувача і показати кількість отриманих ним посилок. Зміни торкнулися і багажа під час подорожей. Українці надалі матимуть право перевезти товари загальною вартістю до 500 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Але таке правило діє для тих, хто був відсутній в країні більш ніж 24 години і в’їжджає в Україну не частіше одного разу за 72 години. Якщо не дотримуватися таких часових проміжків, товари, ввезені в Україну, не повинні перевищувати суму до 50 євро.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, депутат ВР, фігурант “бурштинової справи” Борислав Розенблат не заперечує, що при собі у нього було золото, коли його вильоту до Німеччини перешкодили детективи НАБУ. 

Нагадаємо, що для досягнення балансу державного бюджету 2018 року податки та збори зростатимуть. На підтримку законопроекту змін до Податкового кодексу проголосувало 252 народних депутати ВР. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...