Сила в правді

Навігація

Цей продукт продовжує життя на декілька років

Цей продукт продовжує життя на декілька років
в Новини/Світська правда

 Британські вчені досліджували вплив буряка на організм людини і прийшли до висновку, що цей доступний всім продукт може суттєво вплинути на тривалість життя, збільшивши її. Також, дослідниками було встановлено, що буряк в цілому сприятливо впливає на здоров’я людини, якщо вживати її регулярно.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Новини Ю.

Користь буряка

Так як в буряках міститься багато калію і натрію, він дуже корисний для серця і судин. Завдяки цьому продукту покращується кровообіг і зміцнюються судини, тому з її допомогою можна попередити різні захворювання серцево-судинної системи, наприклад, гіпертонію, атеросклероз та інфаркт.

На сьогоднішній день статистика смертності від серцевих захворювань така, що велика частина людей зрілого та похилого віку схильні до ризику померти раніше за встановлений термін тільки через те, що з роками погіршується робота серця, а судини зношуються і не можуть перекачувати кров в повному обсязі. Тому є привід налягти на буряк.

Плюс до всього, буряк збагачений йодом, що робить користь щитовидній залозі і сприяє посиленому виробництву гормонів. Таким чином можна прийти до висновку, що недорогий овоч вкрай корисний для всього організму, адже гормональний збій може стати причиною розвитку захворювань будь-якого внутрішнього органу і системи, але якщо людина включить буряк в раціон харчування, то йому не загрожує дефіцит або надлишок важливих гормонів.

Багато людей схильні до стресів на роботі і в сім’ї, а в буряках міститься магній, який дбає про нервову систему. Вчені впевнені, що вживання цього овоча, мінімум, 3-4 рази в тиждень дозволить нормалізувати психічне здоров’я людини і заспокоїти його нервову систему, скоротивши вплив стресів шляхом збагачення крові корисними речовинами.

Висновки британських вчених в черговий раз підкреслюють той факт, що буряк – це Суперфуд, який доступний абсолютно всім.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, третина ішемічних інсультів пов’язані з атеросклерозом (накопиченням жирів в судинах), що порушує кровопостачання мозку. А 25% інсультів трапляються через утворення тромбів в серці, які потім потрапляють в мозок і закупорюють один з великих судин, що живлять його.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Теги:
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: