В Україні зросли ставки податків і зборів: що треба знати

В Україні зросли ставки податків і зборів: що треба знати
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Для досягнення балансу державного бюджету 2018 року податки та збори зростатимуть. На підтримку законопроекту змін до Податкового кодексу проголосувало 252 народних депутати ВР.

Як повідомляє “Народна Правда” із посиланням на “Точка доступу”, наступного року ставки акцизного збору на тютюнові вироби зростуть на 29,7%, а потім ще на 20% щорічно до 2025 року, доки не буде досягнуто стандарту Євросоюзу – 90 євро за 1 тисячу одиниць продукції.

Loading...

Також передбачається підвищення ставки екологічного внеску разом з індексом інфляції на 11,2%, стaвки pенти зa кopистувaння нaдpaми (окрім видобутку корисних копалин) та pенти зa спеціaльне викopистaння вoди і лісoвих pесуpсів разом із індексом цін виpoбників пpoмислoвoї пpoдукції нa 16,8%.

Як раніше писала “Народна Правда”, згідно із проектом бюджету на 2018 рік, в Україні не планували збільшувати податки чи змінювати податкові ставки. Таку інформацію оприлюднив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на зустрічі із провідними компаніями України.

Нагадаємо, що Державна фіскальна служба задумала змінити критерії блокування податкових накладних та визначення великих платників податків. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...