Яку небезпеку несе тривала депресія для серця

Яку небезпеку несе тривала депресія для серця
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Професор Державного інституту психіатрії Нью-Йорку Стівен Руз під час засідання Американської психіатричної асоціації наголосив, що депресія несе серйозну небезпеку й часто призводить до руйнування судин.

Він зазначив, що ті, хто часто й довго дипресують, ризикують отримати розвиток ішемічної хвороби серця. Скажімо, він збільшується в 4 рази у людей із періодичними синдромальними депресивними епізодами і в 1,5 – із субсиндромальними депресивними епізодами, пише Народна Правда з посиланням на zhyvyaktyvno.

Loading...

За словами експерта, депресія значно збільшує ризик серцевої смертності після інфаркту міокарда, оскільки хвора людина на підсвідомому рівні не бажає повертатися до життя.

А наявність у людини діабету разом з депресією підвищує ризик розвитку помірних когнітивних порушень.

У свою чергу професор психіатрії та фармакології з Університету Торонто Роджер Макінтайр наголосив, що погіршення психологічного й фізіологічного стану здоров’я людини можна вилікувати розвитком духовності, дотриманням середземноморської дієти, регулярними фізичними вправами й медитацією.

Нагадаємо, раніше ми писали, що депресія, зазвичай, проявляється емоційними симптомами. Але деякі з людей навіть не підозрюють, що депресія може викликати і фізичні симптоми.

Нагадаємо, коли людина втрачає інтерес до своєї роботи в офісі, то це має ефект гірший, ніж депресія, і така апатія не добра для психічного здоров’я.

Раніше повідомлялося, що слід розрізняти перевтому та депресію. Адже це різні речі, хоча і мають схожу симптоматику.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...