Ці сім порад допоможуть позбутися поганого настрою назавжди

Ці сім порад допоможуть позбутися поганого настрою назавжди
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

На жаль, в сучасному світі, повному метушні і стресів, є достатньо причин, які впливають на наш настрій не кращим чином. Коли робота, накопичена втома, відсутність нормального особистого життя, проблеми зі здоров’ям це лише мала частина причин поганого настрою. Але, може бути і так, що у людини просто немає настрою – це цілком нормальний процес, завжди хорошим настрій бути не може.

Якщо ж настрій стабільно зі знаком мінус, і від цього втомилися не тільки оточуючі, але й ви самі, то є кілька дієвих порад, як підняти свій життєвий настрій, позбутися депресії і знову почати радіти життю, пише Народна Правда з посиланням на uainfo.

Loading...

1. Зайнятися спортом

Фізичні вправи і навантаження діють на мозок і психіку людини точно таким же чином, як і антидепресанти. Психіатри пояснюють це явище тим, що коли людина робить інтенсивні спортивні вправи, в крові виділяється величезна кількість так званих гормонів щастя, які називаються в медицині ендорфінами. І щоб відчувати прилив щастя, потрібно займатися спортом приблизно двадцять-тридцять хвилин на день.

А якщо займатися спортом кожен день, то в порядку буде не тільки настрій, але й тіло. Коли людина здорова, його тіло підтягнуто і красиве, то для поганого настрою залишається все менше шансів.

2. Спільна діяльність

Вчені провели дослідження і виявили цікавий факт – вироблення гормонів щастя відбувається і при спільній з кимось діяльності, тобто, коли відбувається співпраця. Це може бути перегляд кінофільмів, спільне хобі, танці або йога – при будь-якої спільної діяльності вироблення ендорфінів в організмі стає вище. Поки вчені не знають, як це працює, але факт залишається фактом – це працює, тому не гаючи часу варто сходити туди, де люди щось роблять разом: в кінотеатр, басейн, фітнес, йогу, спортзал. Головне, щоб це приносило вам радість і задоволення.

3. Відвідування океанаріуму

Споглядання неквапливих, плавних, розмірених і спокійних рухів риб благотворно впливає на людську психіку. Варто посидіти півгодини, поспостерігати, як живуть своїм підводним життям морські мешканці і відразу ж можна відчути поліпшення свого не дуже гарного настрою, зникнення втоми, нервозності, роздратування.

4. Відвідування музею чи галереї

Мистецтво лікує. Коли людина споглядає мальовничі, прекрасно зроблені полотна, у нього не тільки піднімається настрій, але і підвищується самопочуття. Деякі сучасні клініки спеціально розміщують в своєму інтер’єрі різні твори мистецтва, що дозволяє пацієнтові одужувати швидше.

5. Медитація

Проблеми багатьох людей в голові, вони самі себе накручують, нагнітають обстановку, додумують факти і т.п. Тому, якщо хочете, щоб у вас був гарний настрій і самопочуття, навчитеся мистецтву медитації. Медитація допомагає регулювати розум, заспокоювати хаотичний потік думок, досягати гармонії і умиротворення.

6. Спілкування з природою

Більшість сучасних людей відірвані від Природи, але ж вона здатна дуже багато дати людині. Частіше вибирайтеся на природу подалі від міста і шуму, насолодіться тишею, чистим повітрям, красою, що оточує вас. І ваш настрій неодмінно покращиться.

7. Оточіть себе позитивом

Дуже важливе вміння – помічати хороше, що вас оточує. Це можуть бути люди, улюблений домашній вихованець, несподіванки та сюрпризи, улюблена музика, запахи і т.д. Чим більше ви зумієте знаходити протягом дня хороших речей, тим краще у вас буде настрій. Спочатку це непросто, але з чогось треба починати. Почніть з себе. Вранці посміхніться собі, посміхніться новому дню, налаштуйтеся, що цей день буде вдалим і позитивним, посміхайтеся оточуючим, час від часу допомагайте іншим, кажіть компліменти, даруйте маленькі подарунки і т.д. Навчіться цінувати те, що у вас є і бути вдячними. Дуже скоро ви помітите, як все круто змінилося, як змінилися ви і ваше життя!

Нагадаємо, раніше ми писали, що депресія, зазвичай, проявляється емоційними симптомами. Але деякі з людей навіть не підозрюють, що депресія може викликати і фізичні симптоми.

Нагадаємо, коли людина втрачає інтерес до своєї роботи в офісі, то це має ефект гірший, ніж депресія, і така апатія не добра для психічного здоров’я.

Раніше повідомлялося, що слід розрізняти перевтому та депресію. Адже це різні речі, хоча і мають схожу симптоматику.

Джерело: Народна Правда