Українці лютують: суддя обурила соцмережу рішенням щодо сина вченого, захопленого “ДНР”

Українці лютують: суддя обурила соцмережу рішенням щодо сина вченого, захопленого “ДНР”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Синові захопленого проросійськими терористами вченого Ігоря Козловського суддя Солом’янського суду Києва Людмила Кізюн відмовляє в призначенні державної допомоги по інвалідності, мотивуючи рішення тим, що ув’язнений не з’явився в засідання особисто.

Про це у своєму Facebook повідомив інший син затриманого Олександр Козловський, інформує “Народна Правда” із посиланням на Обозреватель.

Loading...

“Як ви знаєте мій батько, Ігор Козловський, ось уже майже два роки позбавлений волі і незаконно утримується на території, контрольованій “ДНР”. З цього моменту мій брат Святослав, інвалід 1-ї групи, фактично виявився позбавленим опікуна і держава припинила виплати по інвалідності. Ми звернулися до суду з проханням визнати другим опікуном Слави нашу матір – Валентину Козловську “, – пише він.

За словами Олександра, суддя зажадала присутності на засіданні чинного опікуна – Ігоря Козловського, “адже його інтереси зачіпаються”.

Він зазначає, що в матеріалах справи є довідка від Об’єднаного центру по звільненню заручників СБУ про те, що батько незаконно утримується на окупованій території.

“Мене це не цікавить. Я викличу його повісткою до суду”, – передав Козловський-молодший слова Кізюн, яка перенесла засідання на березень 2018 року.

Українці лютують: суддя обурила соцмережу рішенням щодо сина вченого, захопленого “ДНР” Українці лютують: суддя обурила соцмережу рішенням щодо сина вченого, захопленого “ДНР”

Українці лютують: суддя обурила соцмережу рішенням щодо сина вченого, захопленого “ДНР” Українці лютують: суддя обурила соцмережу рішенням щодо сина вченого, захопленого “ДНР” Українці лютують: суддя обурила соцмережу рішенням щодо сина вченого, захопленого “ДНР”

Відзначимо, Ігор Козловський – український вчений і громадський діяч, кандидат історичних наук, президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, керівник Донецького обласного відділення Української асоціації релігієзнавців.

Нагадаємо, у мережі викликало ажіотаж відео, на якому можна побачити занепад рівня життя на тимчасово окупованих територіях Донбасу: щоб вижити, люди торгують на стихійних “блошиних ринках” різним домашнім начинням, вазонами і застарілими речами радянського виробництва (бідони для молока, старі хутряні шапки та інше).

Нагадаємо, щоб жити в “ЛНР” потрібно прийняти кілька неписаних правил. Для того, хто живе тут, вони стали звичними, а для приїжджого це може бути цікаво.

Нагадаємо також, ватажок бойовиків на окупованих територіях Донецької області Олександр Захарченко розпорядився вилучати в “держвласність” весь урожай, вирощений на землях “державної і муніципальної форм власності”.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...