“Нахамив і отримав здачу”: бійці АТО провчили зухвалого водія маршрутки

”Нахамив і отримав здачу”: бійці АТО провчили зухвалого водія маршрутки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Івано-Франківську бійці АТО змусили маршрутника вибачатися перед матір’ю загиблого воїна і всіма учасниками війни на Донбасі.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на РБК-Україна.

“Водій 35 маршруту Івано-Франківськ відмовився надавати послуги перевезення жінці з посвідченням про те, що її син – учасник АТО. Після цього жінка оплатила проїзд вартістю 4 грн, водій почав по-хамськи поводитися по відношенню до цієї жінки… Говорячи про те, що її син не за нього воює, не за Україну і т. ін. Після цього жінка попросила відкрити їй двері, тому що вона погано себе почуває через хамське ставлення водія до неї”, – йдеться в повідомленні очевидця конфлікту.

Однак на наступний день Івано-франківські воїни АТО знайшли маршрутника і змусили його вибачитися.

“Прошу знайомитися – це Сергій Федик – “Грабер року”, за версією учасників АТО. Щодо інциденту, який стався вчора на маршруті 35: водій на камеру вибачився, звільнили водія, автобус зняли з маршруту і зобов’язали перевізника зробити капремонт і 5000 гривень компенсації” , – розповів голова ГО “Обласний союз учасників АТО” Андрій Долик.

Нагадаємо, в Києві 2 вересня водій образив і вигнав з маршрутки вдову бійця АТО, яка показала йому два посвідчення – “Дружина загиблого офіцера” і “Член сім’ї загиблого”. У відповідь водій з криками і нецензурною лайкою вигнав жінку з маршрутки.

Пізніше водію маршрутки у Києві, який образив матір загиблого бійця АТО, влаштували самосуд. Представники організацій С14 і “Союз ветеранів війни з Росією” побили водія маршрутного автобуса №732 (ВДНГ – Вишневе), який нагрубив матері загиблого в АТО військового, відмовивши їй у пільговому проїзді.

Джерело: Народна Правда