Потяги РФ більше не їздитимуть українською територією

Потяги РФ більше не їздитимуть українською територією
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

РФ запустила в обхід української території близько 60 пасажирських та 30 вантажних потягів. За словами міністра інфраструктури України Володимира Омеляна таке рішення не матиме негативних наслідків для українців, а, навпаки, збереже державу від терактів.

Як пише “Народна Правда” із посиланням на “Укрінформ”, екс-керівник “Укрзалізниця” Олександр Завгородній повідомив, що запуск нового маршруту для 60 пасажирських та 30 вантажних потягів РФ не завдасть збитків українській залізничній компанії. Гілка, яка функціонувала раніше, проходила за лінією кордону між державами і жодного разу не експлуатувалася Україною із перших днів її незалежності.

Loading...

Відомо, що пасажирські потяги далекого спрямування Росія запустила в обхід української території з 11 грудня. “Я такий крок абсолютно вітаю, нехай їздять де завгодно, крім України. Ніяких наслідків немає, навпаки знижується ризик будь-яких терористичних актів”, – наголосив Омелян.

Як раніше зазначала “Народна Правда”, у 2018 році Укрзалізниця запустить з Києва модернізовані електрички. Далі проект планують реалізувати і в інших великих містах.

Нагадаємо, що Федерація роботодавців України (ФРУ) веде роботу з економічним блоком Кабінету міністрів України над текстом Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво в питаннях регулювання тарифів на вантажні залізничні перевезення.

Джерело: Народна Правда