“Трохи не туди”: бойовики обстріляли власні позиції на Донбасі

”Трохи не туди”: бойовики обстріляли власні позиції на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Згідно з даними штабу АТО, на Донбасі бойовики для звинувачення сил антитерористичної операції (АТО) вдаються до обстрілу власних позицій з важкого піхотного озброєння.  Провокації спрямовані на обурення місцевого населення.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, передає “Народна Правда“.

“Для звинувачення сил АТО в порушенні Мінських домовленостей бойовики 11 омсп 1 АК вдаються до обстрілу власних позицій з важкого піхотного озброєння, в першу чергу в районі Авдіївки”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з даними штабу АТО, провокації спрямовані на обурення місцевого населення з метою налаштувати людей проти українських військ.

Зазначено, що подібні випадки неодноразово фіксували при обстріл бойовиками Донецької фільтрувальної станції, коксохімічних заводів, ЛЕП, а також навмисних пошкодження генераторів.

Повідомляється, що бойовики активізують такі провокації напередодні планових візитів представників ОБСЄ, Червоного Хреста та ЗМІ для подальшої дискредитації України в очах міжнародного співтовариства і безпідставного звинувачення в порушенні Мінських угод.

Нагадаємо, бойовики на Донбасі  задіяли нову тактику. Вони почали використовувати великокаліберну зброю  як прикриття для снайперів.

Також повідомлялося, що бойовики “завели” бронетехніку в заборонену зону. Спостерігачі СММ ОБСЄ зафіксували бронетранспортер БТР-80 недалеко від центру Донецька, а також БМП-2 поблизу села Введенське.

Раніше повідомлялося, що місія ОБСЄ виявила під Донецьком новий секретний табір бойовиків.

Джерело: Народна Правда