У дружини Луценка знайшли елітну квартиру на Печерську

У дружини Луценка знайшли елітну квартиру на Печерську
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Народний депутат Ірина Луценко, яка є дружиною Генерального прокурора України Юрія Луценка, має елітну нерухомість в центрі української столиці.

Про це пише Народна Правда з посиланням на «Слово і діло».

Loading...

Відзначається, що, відповідно до даних Єдиного реєстру нерухомого майна, Ірина Луценко має квартиру площею 181 квадратний метр на вулиці Старонаводницькій в Печерському районі Києва.

У дружини Луценка знайшли елітну квартиру на Печерську

За інформацією порталів продажу нерухомості, квадратний метр в будинку родини Луценка коштує близько $ 3500.

Виходить, що квартира народного депутата потягне на $ 633 500, або на 16,9 млн грн за актуальним на 17 листопада курсу 26,7 грн за $1.

Відзначимо, що це житло нардеп внесла в дані свіжої декларації. У документі зазначено, що на момент придбання квартира коштувала 6 308 230 грн.

Нагадаємо, дружина головного прокурора країни з’явилася на засіданні Верховної Ради з чорною сумкою від французького будинку моди Yves Saint Laurent. Модний аксесуар обійшовся Ірині Луценко в 2790 доларів (близько 74 тисячі гривень за курсом НБУ за 10 листопада 2017 року).

Нагадаємо також,  Ірина Луценко шокувала українців, з’явившись у Верховній раді у туфлях за 740 долларів. Дружина генерального прокурора  прийшла на роботу в модних туфлях на золотих підборах.

Раніше дружина Луценка вже з’являлась у Раді в “лабутенах” за 19 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше Ірина Луценко з’явилася в Раді з сумкою за 80 тисяч гривень. Дружина глави ГПУ носить сумку під назвою Diorissimo від будинку мод Dior з приблизною вартістю 80 тис.грн.

Джерело: Народна Правда
загрузка...