Чиновника Нацгвардії, при якому вкрали майна на 2 млн, амністували

Чиновника Нацгвардії, при якому вкрали майна на 2 млн, амністували
в Новини/Соціальна правда

Заступник керівника центральної бази забезпечення ГУ Нацгвардії військової частини 3078, яка відповідає за речове забезпечення гвардійців, що беруть участь у війні на Донбасі, Олександр Баланчук недбало ставився до служби.

Про це пише Народна Правда з посиланням на zik.ua.

Посадова особа не здійснювала контроль та відповідне зберігання матеріальних цінностей, а п’ятеро військовослужбовців, які згодом були затримані, користуючись бездіяльністю керівництва, поцупили тактичні ліхтарі, білизну, бронежилети, армійські черевики, військову форму тощо, вивозивши вкрадені речі з території в/ч на особистому автомобілі одного з військових.

Зазначається, що загальна вартість викраденого становила близько двох млн гривень.

Наприкінці листопада Подільський районний суд Києва призначив заступнику начальника бази покарання у вигляді двох років позбавлення волі, але одразу ж змінив покарання на службове обмеження з відрахуванням десяти відсотків від зарплати в дохід держави.

У підсумку, військослужбовця амністували через статуса учасника бойових дій.

Нагадаємо, Президентом України Петро Порошенко за ініціативи Героїв України і Церкви підписано Закон про амністію. Його положення у значній мірі стосуються військовослужбовців Збройних Сил.

Нагадаємо також, раніше у МВС назвали кількість злочинців, що вийшли передчасно по “закону Савченко”, який пізніше було скасовано Верховною Радою та підписано Порошенком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...