Названо продукти-вбивці молодості і краси

Названо продукти-вбивці молодості і краси
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Деякі продукти харчування можуть порушити процеси регенерації організму, стверджують експерти. Вони назвали три основні види продуктів, вживання яких веде до порушень в процесі відновлення клітин людського організму, тим самим наближаючи старіння.

Loading...

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на healthinfo.ua

Одним з старять організм продуктів, за словами експертів, є цукор і все, що його містить. Лікарі пояснили, що в організмі і без того здійснюється постійний процес виробництва цукру. Його додаткові дози роблять клітини занадто тендітними.

«Надлишок цукру в крові призводить до того, що нитки колагену, що пронизують наш організм, глікіруются і перестають бути еластичними. Там, де вони обламуються, на шкірі утворюються зморшки. Погіршується і стан судин, які теж пронизані колагеном – підвищується ризик інфаркту та інсульту», – повідомили дієтологи.

Інший вид прискорюють старіння продуктів – м’ясні вироби, особливо, напівфабрикати, ковбаси, шинка і т.п. Лікарі наголосили, що велика кількість сполук фосфору, що містяться в цих продуктах, з’єднуються з білками, і виникли молекулярні структури ушкоджують нирки і судинну стінку.

Також вкрай шкідливий алкоголь. Навіть нерегулярне вживання алкоголю призводить до прискореного старіння організму. Для знешкодження молекул спирту, який потрапив в організм, витрачається відразу дуже велику кількість рідини. Втрата вологи робить клітини тканин уразливими перед ушкодженнями, шкіра стає схильною до зморшок і запалення.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, 5 продуктів, які допоможуть очистити організм за 7 днів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...