Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда П'ять причин втрати субсидії назвали українцям

П’ять причин втрати субсидії назвали українцям

П’ять причин втрати субсидії назвали українцям
в Економічна правда/Новини

У Положенні про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКП було розширено список причин, за якими влада може запросто позбавити пересічного українця держдопомоги.

Про це “Народна Правда” пише з посиланням на ubr.ua.

1. Якщо громадянин не заплатив за споживання послуг, вартість яких перевищує фіндопомогу, — держава може відмовити в субсидуванні. Винятком може бути тільки випадок, якщо затримали зарплату або пенсію, і це можна документально підтвердити. Погасивши заборгованість, можна відновити субсидію.

2. У фіндопомозі можуть відмовити, якщо людина подавала недостовірні дані про свої доходи. Крім того, враховуються дорогі товари і майно.

3. Ще однією причиною для відмови може стати зміна місця проживання. Щоб знову отримати субсидію, потрібно заново оформляти документи вже на новому місці. Держава припиняє виплачувати субсидії і в разі смерті одержувача.

4. Соціальний інспектор може виступати ініціатором для скасування субсидії. Це відбувається в разі, якщо при вибірковому обстеженні матеріально-побутових умов виявлять ознаки порушень.

5. Також держава може припинити фіндопомогу в разі заяви власника або ж орендаря.

Нагадаємо, за новими правилами оформлення субсидій для отримання компенсації за оплату житлово-комунальних послуг необхідно підтвердити, що ці витрати перевищують 15% місячного доходу сім’ї. Рішення про заповнення заяви щодо нарахування державної допомоги та створення декларації про витрати і доходи прийнято Кабінетом Міністрів України.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, комунальні послуги оплачуватимуть на 100%. За новими правилами жителі мають установити лічильники, щоб оплачувати лише свою частку. 

Додамо, що в уряді повідомили про нарахування субсидії, якщо навіть у мешканців є заборгованість за комунальні послуги. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...

Теги:
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: